Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 130)

plakát

Tiché místo: Část II (2020)

Tak toto už nie je žiadne Pššššt II ale Porádny Vreskot 2 😃.K vôli bohatšiemu deju a prítomnosti viacerých postáv ako v jednotke to až taká atmosférovka nie je , lebo strih prepína medzi viacerými scénami súčasne. Ale stále super podívaná.

Americká reportérka (2016)

Vážne i zábavné. Super hudba aj výprava.Casting je skrátka perfektný. Kto by povedal, že mi táto vojnovo spravodajská satira tak zareže.

plakát

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Po pozretí jednotky som za Hellboyom v podstate zavrel šuflík. Ani som nevedel že sa nejaká dvojka natočila.Keď som nakoniec dvojku videl opakoval sa u mňna rovnaký scenár ako pri jednotke. Nuž, Torove filmy začínajú veľmi rýchlo degradovať...

Hellboy (2004)

Keď som to videl prvý krát  tak som bol vážne ohromený.Moje hodnotenie preto nekriticky vyletelo na 100%.Po opakovanej projekcii to až tak super nevidím.

plakát

Dva a půl chlapa (2003) (TV seriál)

Z tým Káčerom som to nejaký ten rok ignoroval.Nakoniec sa ukázalo že to vôbec nebolo zlé aj s ním.Ach tie predsudky.....

Wilson (2017)

Woody tak ako ho mám rad. Sprostý, bezohľadný ,ne\citlivý-skrátka zábavný.

Mafiáni (1990)

Ale áno šlo to no bohužiaľ ku koncu ma to začalo fakt nudiť.2/3 filmu ⭐⭐⭐⭐⭐no a posledná 1/3 ⭐⭐⭐

Ledová sezóna (2016)

Detská streštenosť v ktorej som sa dosť strácal.

Šokující odhalení (2019)

Aj napriek závažnosti spracovanej tématiky som bol veľmi prekvapený, že to Jay sprvu vedie takým úsmevno - dokumentaristickým spôsobom. Potom čo sa všetko prevalí to už sklzne do čistej drámy. Bavilo  ma to až nad očakávanie.Nuž musím podotknúť , že sa to deje aj opačne.  Je to vec Majorita vs minorita respektíve Nadriadení vs podriadení. O pohlavie tu nejde .Zažil som si z čisto ženským kolektívom svoje ,tak viem o čom hovorím.😎😉