Než přišla bouře (2018)

Dobre som si pri tomto filme schrupol.Baltasar je u mňa islandský uspávač hadov.Jediný dobrý svižný film bol "Dve zbrane".

Everest (2015)

Nebavilo ma to ani za mak a to filmy z horolezeckého prostredia zbožňujem.Toto mi fakt nesadlo.

Zkrat (2011)

Nie ,že by to bol vyslovene zlý film,ale mám dojem že Soderbergh mal režiseskú stoličku otočenú opačne smerom od scény, akoby to natáčal po slepu.Herecké výkony sú nepresvedčívé,nezaživné až nudné.Pritom stačilo navrieskať na hercov čo to kurva s Vami je .GIna a e Ewan vyzerajú akoby mali strečné pravítko v predli.Hudba klasicky o ničom aláá David Holmes ktorý sám seba recykluje do nekonečna.

Domácí hřiště (2018) (seriál)

Sprvu sympatická hlavná postava sa s pribudajúcimi dielmi transformuje na totálnu zrúdu ktorá si neustále pchá pod hornú peru "SNUS" (https://en.wikipedia.org/wiki/Snus) čo je teda pekný hnus a fakt mi to liezlo na nervi.Končím po 4.dieli.Možno to skúsim ešte dopozerať,ale nateraz mám toho viac ako dosť.

Vánoční skřítek (2003)

Ani Mikelangelo nevymalova sixtínsku kaplnku hneď po maliarskej učňovke..Skôr ako John Favreau začal točiť miliardové trháky musel si prejsť filmárskou výukou.Na vianočnú produkciu je to tak akurát.Will je pošúk ako vždy a Zoey ako inak riadne divná.Bavil som sa nad očakávanie dobre.Keď Willa drží na uzde dobrý režisér je to hneď poznať a je s ním zábava.

Irčan (2019)

Nie som sklamaný ako som očakával.Tá stopáž je priam hrozná.MIniséria 3 or 2 filmov by bola rozhodne vhodnejšia.Napriek dnešným technologickým možnostiam sa veľmi nedarí zakryť vek dohárajúcih hviezd i keď robia čo môžu.Výborný film avšak táto partička točila skvelé filmy.Casíno už nikto neprekoná,nikto.Čo ma potešilo bolo obsadenie a následný herecký výkon vedľajších postáv ako Ray Romano, Jesse Plemons a Stephen Graham

Örök tél (2018)

Tak som konečne zistil vďaka tomuto filmu čo mi to rastie na chate v rohu v sade.Machorka als.Tabák sedliacky (selský).FIlm podľa skutočnej udelosti odohrávajúci v Stalinovom Lágry s bonusovým welnessom v uhoľných baniach.Pekný ,smutný film o silnej vôle prežiť a vrátiť sa domov a splniť sľub dcére.

Hala (2019)

Nuž mláda intelektuálne založená pakistanka to v pokryteckej moslimskej rodine z pakistánu in the USA v čase dospievania veru nemá najlahšie.A zase tu máme ten model.Chceme ísť do Ameriky ale maniere si cheme zobrať zo sebou.V Europe je to bohužial ešte horšie.Danke, Mutti Merkel.A máme sa ešte načo tešiť.❤✌

Warcraft: První střet (2016)

Vopred som dúfal že čoby neznalca WoW-ka herného príbehu ,nebudemmať veľké problémy dostať sa do deja.Napriek môjmu počiatočnému pomotaniu som sa z toho ako tak vysomáril.Príbeh má rozhode potencial aj do prípadných budúcich filmov.