Thaarm

Thaarm

Milan Zatloukal

okres Bratislava

• 28.12.2020  21:46

No mám pocit, že jedno YT video mi povie viac, ako tento dokument, neviem či je to prekladom, ale bolo to trošku vágne. Nezainteresovaného asi nezaujme.

• 9.12.2020  01:45

Oddychovka. Oceňujem, že tam neboli podsúvané ideokraviny a politika nesúvisiaca s filmom, ako býva dnes bežné.

• 25.10.2019  21:09
    Imperium (2016)

Nejaké to bolo nie celkom uveriteľné.

• 20.10.2019  22:30
    Ti, kdo mění svět (2018)

Tak nam tu podsuvaju, ze vegan je nejaky zazrak a nevegan = jed. Tie ich akoze studie na 3 ludoch s burritom boli na smiech. Proste blud. Dame 3 ludom jest rozne burita 2 mastne (hovadzie a hydinove) a jedno nemastne s fazulou a potom aha zazrak odstredime plazmu a ta z mastneho (masoveho) jedla bola kalna. Nikde nic o kaloriach a nutricnom rozlozeni toho jedla urceneho na test. Keby tam mali v burite varene kuracie prso, tak nic kalne nebude. Jaj no, cele je to v takom pseudovedeckom duchu. Experiment na hasicoch detto. Nikde nic o tom ako jedli predtym (predpokladam junkfood ako prasce, aj tak vyzerali) A potom im dali vegge dietku a zrazu ake zlepsenie za tyzden tusim.... No jasne, ale info aky mali rozdiel v prijatych makrozivinach/kcal nikde...

• 22.7.2018  15:42
    DW - European Journal (TV pořad) (2012)

Kedykoľvek to zapnem, riešia tam migrantov, gender a podobné záležitosti, ktoré sú dnes v kurze. Občas niečo o ekológii. Všetko z jedného "toho správneho" pohľadu.

• 12.7.2017  20:29
    Svět podle Daliborka (2017)

Je to asi taký "dokument" ako sú podľa tv barrandov "skutočné" príbehy v Musilovej trapošine Nebezpečné vztahy.

• 30.8.2015  12:06
    Aplikácie (TV pořad) (2015)

Ako vysielanie pre najmenších.

• 2.3.2015  14:42
    Autosalón (TV pořad) (2011)

Paity ma pravdu, chýba tomu svižnosť, vtip, celkovo profesionalita. STV zaspalo dobu, dnes sa relácie robia inak.

• 16.6.2014  19:41
    Televízne noviny (TV pořad) (1996)

Pre naše spravodajstvo celkovo existuje hádam len USA (+krajiny kde vedú vojnu, prípadne by chceli viesť), z EÚ na 99 percent Nemecko a niečo málo z ČR. O slovanských, pobaltských či severských národoch okrem Ruska takmer nič. Navyše všetky stanice preberajú info z rovnakého zdroja, pretože sú identické (výnimku tvoria reportáže typu: narodilo sa zvieratko, hubár našiel to a to a podobne....)

• 22.1.2011  00:57
    Blázinec (1988)

Majky? ... Jo... Máš ješte tu mapu? Jo... Nestrať ji, třeba to bude důkaz, který mně zachrání, až budu obžalovánz vraždy... Koho chceš zabít Krougře?... Toho hajzla, co nakřeslil tu mapu.

• 9.1.2011  10:35

Jeden z tých 80´s filmov, čo som ako malý nanešťastie nevidel a zastihol ma náhodou v pracovnú nedeľu v TV. Vtipné dojímavé, miestami škodoradostné. Fajn scénka z telefónneho automatu. Veľká spokojnosť.

• 4.1.2011  05:55
    Hezké sny (2007)

Ak by to šlo o vedomých snoch trocha viac do hĺbky, mohlo to byť oveľa zaujímavejšie. Na tému odporúčam Waking Life http://www.csfd.cz/film/13227-snim-ci-bdim/

• 30.12.2010  02:10
    Bubliňák (2001)

Bavil som sa dobre, to že je to nereálne mi vôbec neprekážalo. Choré náboženstvo zo strany matky, ešte horšie sektárstvo, láska, podivná tlupa "zrúd" ..... Stále sa niečo dialo, rýchlo to ubehlo - ideálna jednohubka.

• 29.12.2010  21:56

Na film som sa pomerne tešil - veľa hrdinov z mojej "akčnej vhs" mladosti, no výsledok ma o to viac sklamal. Jednoducho ma to nebavilo, prišlo mi to celé akési silené, napriek tomu, že herci sa snažili pôsobiť uvoľneným dojmom, nepôsobili tak. Nereálnosť bojov netreba opisovať, pár hodnotiacim sa to už podarilo vyjadriť celkom presne. Lepšiu službu by mi spravilo video so zostrihanými ukážkami starších filmov zúčastnených hercov, ako tento výtvor. Stotožňujem sa napríklad komentárom od KIDDO.

• 29.12.2010  21:55

Dôvodom pozrieť si tento film bol jeho obal, veľký košatý strom so sediacim párom dívajúcim sa do diale. A ešte krátky popis, vyvolávajúci pocit, že si pri ňom oddýchnem. Dostal som presne to čo som očakával, ba aj trochu viac. Skvelý dialógový film plný myšlienok, ktoré pekným spôsobom ukážu, že veci sa môžu mať aj inak ako sa na prvý pohľad zdá. Niekedy pomôžu múdre osoby nablízku, inokedy vlastná intuícia a výsledok sa dostaví, ak mu dáme šancu.

• 29.12.2010  21:55

Keďže sci-fi je môj najobľúbenejší žáner, začal som siahať aj po starších kúskoch, tento bol jedným z prvých a milo ma prekvapil ako trikmi, tak dejom a celkovo spracovaním. Dokázal som sa výborne vžiť do kože človeka utrápeného neustálym zmenšovaním sa. Sledovať boj hlavného hrdinu o prežitie v tele o veľkosti mravca bolo pútavých 81 minút.