Pat a Mat - Malování (1982) (epizoda)

Ked tito nasi hrdinovia zoberu do ruk farby, tak je o pruser postarane. Vynikajuce. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu.

Pat a Mat - Křížovka (1982) (epizoda)

To tak byva, ked do ruky vezme chlap zehlicku, no skratka parade. Kompletny serial nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Velké prádlo (1983) (epizoda)

Je nam uplne jasne, ze dnes z prania v pracke nebude nice. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Tělocvična (1983) (epizoda)

Laska k sportu ako sa patri. Hodnotim tymto cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim.

Pat a Mat - Snídaně v trávě (1983) (epizoda)

Tak tu ide o nazorny priklad kedy i umyvanie auta moze dopadnut katastrofou. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma i dalsich nasledovnikov z Cesko-Slovenskej dielne.

Pat a Mat - Pračka (1983) (epizoda)

Velmi zaujimavy diel svojou invenciou pri prekonavani prekazok. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat - Déšť (1983) (epizoda)

Co na zaciatku vyzera ako dobry umysel sa nakratko zmeni v totalnu likvidaciu strechy. Serial je skvela zabava nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I pre nas starsich.

Pat a Mat - Budka (1983) (epizoda)

Dnes je uz uplne jasne,ze do cohokolvek sa nasi predstavitelia pustia sa konci demliciou vsetkeho naokolo. Pan Benes bol majster tohto animacneho remesla a tento serial si zasluzi najvyzsie mety.

Pat a Mat - Vinaři (1984) (epizoda)

Dnes by som rad hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu.

Pat a Mat - Klavír (1984) (epizoda)

Serial hodnotim komplet a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Klavir sa napokon dostane do bytu, ale co z toho ked byt uz nieje v povodnom stave.