Kolja (1996)

Takovou směsici pocitů jsem zažívala jen u takového filmu jako je například "Život je krásný". To vnitřní dění je nepopsatelné. ...Ale úžasné!

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Stovky hlášek, které vás nenechají v klidu. Tak moc jsem se v životě snad ještě nesmála!

Keulraesik (2003)

Neustále pln emocí, dobré hudby, skrytých ponaučení a pravd. Je zvláštní, jak na mě tyto korejské filmy působí. Je to tím, že jsou z mě neznámé kultury a dost odlišného lidského myšlení? Možná, možná ne. Ať tak, či onak jsou mi milé a začínám si je šetřit na horší časy .)

Kukačky (2008) (TV film)

Nechutné.

Saturnin (1994) (seriál)

Skvělý nápad zfilmovat saturninský seriál. Tak jako se kniha převážně do filmu nevejde, u seriálu se nic takového nestalo a byly to milé chvíle humoru stejně vyladěné jako kniha.

Černá labuť (2010)

Hrůzná proměna mladé dívky v černou labuť pohlcenou slávou.

Ukažte svou tvář! (2005)

Jeden z moderních svatých mužů. Je tu podaná surová pravda, která je ve většině filmech (Kmotr, Zjizvená tvář, Mafiáni, Casino..) uvedená do románové roviny.

Cirque du Soleil: Quidam (1999) (divadelní záznam)

Přestože mě cirkus vždy spíše děsil, tak toto bylo úžasné !

Pan Nikdo (2009)

Úžasná ukázka možnosti volby, toho jak jsou naše životy plné křižovatek a my jsme převážně nuceni vybrat si jednu z možností, neboť málokdy můžeme utéct od rozhodnutí a od jeho následků. Z filmu letí jedna filosofická otázka za druhou a vy maté hned sto odpovědí na každou z nich, která je však ta správná odpověď? A je vůbec nějaká správná?