Upíří deníky (2009) (seriál)

Miluju TO a miluju Iana Somerhaldera. Nevím, co víc bych k tomu měla říct! Knižní přelodlohu jsem četla, je strašná. Když bych to chtěla srovnávat s Twilight, jako VY všeci ostatní, musela bych nejprve říct, že u Stmívání filmové zpracování nebylo nic extra, za to knížky se četly jedna báseň. U The Vampire Diaries je tomu přesně naopak. Jinak asi polovina dala tomuhle seriálu "odpad" už jen proto, že se v seriálu jedná o upíry, kteří jsou zamilovaní do stejné dívky a proto, že jednu dobu všeci milovali tohle upírské šílenství a oni jsou přece ti jiní, kterým tihle věci připadají pitomé a je jim z toho na blití! Necháu názory "seriál a lá Stmívání". Dětě s tím někam, vždyt skoro ve všech seriálech jde jen o to jedno - o lásku a o problémy kolem ní! Všude jsou seriály typu One tree hill, 90210, Gossip Girl, O.C. (Nemám nic proti těmhle seriálům, mám je taky ráda) dyť všechny jsou stejně na jedno brdo a ve všech jde o to samé, tak proč si to neokořenit tím, že to bude v upířím podání? ;) Nechápu to, ale je mi to jedno. Mě se to líbí, nestydím se za to, a budu se na to dívat, budu u toho brečet, ječet, nedočkavostí se třást na další díl, at se to nelíbí třeba všem ;)

Sex ve městě (1998) (seriál)

V hodně věcí, co se staly hrdinkám jsem se viděla, proto můžu říct, že mě seriál bavil od prvního dílu až do toho úplně posledního. Nevadilo mi se dívat třeba na 10 dílů po sobě. Dokonce mi to připadalo jako příjemené strávení dne :) Závidím hlavním hrdinkám jak se dokážou sejít na snídani a všechno na sebe vybalit. Závidím jim, jak si volají každou maličkost co se jim přihodí. Závidím jim, jaký mají styl života, jak mají na všechno čas a jak se mají rády. Chci do New Yorku, chci mezi ně a mít život jako ony :)

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nemám ráda skoro nic, co je vytvořeno v Japonsku. Nic proti nim, ale nějak mi ty jejich věci nepřišli na chuť. O nic víc nemám ráda anime, ale TOHLE?! Nejgeniálnější a snad nejpromyšlenější seriál, co jsem kdy viděla! První část seriálu je bezpochybně na 5*, druhá trochu (víc) zaostává, chvilkama mě i štvala a můžu říct, že celkem zklamala. Jako kdyby chtěli dát autoři seriálu nový směr, který se jim nepovedl, a jak vidím, netrefil se i ostatním divákům.. Škoda, že jsem se na tu druhou část podívala, i když mě pár lidí varovalo, ať to nedělám, že mi to totálně rozhodí dojem na tak dobrý seriál. Měli trochu pravdu. Radči jsem měla skočit u části, kdy se Light opravdu stal "Bohem" a jen v duchu přemýšlet, jak by to mohlo být dál :) Hlavního hrdinu jsem si si zamilovala a jak se postupem času obliboval roli Kiry, oblibovala jsem si jeho postavu. L, nejlepší postava vůbec, kterého v druhé části vystřídal nějaký N, který měl být něco jako jeho napodobenina. Ryuk, ach.. ten byl tomu všemu jako třešnička na dortu! Seriál i Light mi nedali spát, všechno jsem shledla myslím za 2 dny.. a myslím, že si co nevidět střihnu opáčko :P Genialita.

Hačikó - příběh psa (2009)

Celý film se skoro nic moc ani neděje, přesto mě bavil celou dobu, od začátku do konce. Láska, kterou pes cítí ke svému pánovi je láska nad všechny lásky. Miluju filmy s touhle tématikou a miluju zvířata. Takové filmy mě dojímají 100x víc než kdejaké romanťáky a blbůstky, kterých je na světě plno. Nechápu čím to je, snad tím, že zvířata mám radši, než lidi. Nejsou tak prohnilý jako někteří lidé kolem nás a milují nás z celého srdce. Nezáleží jim na tom, jak jsme bohatí, jak vypadíme, co nosíme a kde bydlíme. Stačí jim, že jsou s námi, že nás můžou chránit a dávat nám svoji lásku. Nechodí po světě a neubližují ostatním. To jen lidé jsou takový svině, a jen špatní lidé z dobrých zvířat dělají špatná zvířata. Proto asi byl tenhle film pro mě jako šílenou "pejskařku" doslova citové vydírání! Brečela jsem od pulky filmu jak želva snad až do večera.. Brečím i teď, když si na to vzopomenu a začnu nad tím přemýšlet, nebo když vidím všelijaká videa na jeho počest. A myšlenka, že se tohle vlastně doopravdy stalo mě dostává ještě víc. Je to možné? 9 let bože.. Jaká je to dlouhá doba 9 let, a on tam stejně dál čekal. Tak krásné a kruté... a každopádně to nejdojemnější, co jsem kdy viděla!!!

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Není co dodat. Prostě krásné a kouzelné. Pořád se opakující děj víceméně o ničem podaný takovým způsobem, že se mi dostal pod kůži a ještě pár dní po shlédnutí jsem nad ním musela přemýšlet. Jeden z nejhezčích filmů co jsem poslední dobou viděla. Smekám.

Snílek (2005)

Krásné prostředí, úžasná Dakota, k tomu Kurt, Kris a nádherný kůň Sonador. Pěkný rodinný film na pochmurné nedělní odpoledne a zavrtání se do peřin. Není to nic nového, již od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale i tam se mi na to dívalo dobře. Záběry západu slunce a koníka na zelené pláni mě dostali. Pokaždé jsem se zasnila a přála si, abych se tam aspoň na chvilku mohla přesunout a na Soně si pořádně zarajtovat :)