Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
23 fanoušků
/ 20 bodů
Pupina9
Klára Čápová
Příbram, Středočeský kraj, Česko
YNWA
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Červený trpaslík
(1988)
Hra o trůny
(2011)
Chuck
(2007)
Přátelé
(1994)
Simpsonovi
(1989)
Teorie velkého třesku
(2007)
Jmenuju se Earl
(2005)
Chlapi sobě
(2004)
Hannibal
(2013)
Kosmo
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
20 bodů
Fanklub
(23)
Marketa0603
vojtechson
johny54
předchozí
21 - 23
další
Pupina9