Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi
  • Akční

Recenze (217)

plakát

Americký gigolo (1980) 

Jako předehra pro Pretty Woman...k nezaplacení. Tohle prostě chceš vidět.

plakát

Piráti na vlnách (2009) 

Neskutečně pozitivní film s excelentním soundtrackam. Pro fandy Rocka a rollu a dobré nálady povinnost. A myslím, že scéna s výcvikem plavání vejde do dějin.

plakát

Život je krásný (1997) 

Pro mě peklo na zemi tento film je. Snas nesympatičtější postavu než je hlavní hrdina jsem v životě neviděl. A když ve scénáři něco nefungovalo, tak se to nahradilo tou nejabsurdnější kravinou. Jednu hvězdičku dávám za epický výrok s ptakopyskem.

plakát

Jasmíniny slzy (2013) 

Woody prostě zraje. Z jeho novodobé produkce jsem až na Poznáš muže svých snů nadšen. Tentokrát jsme se mohli kochat přerodem paničky angažující se v charitě a nakupování na sekretářku zubaře. Chvílemi značně depresivní, ale zato úžasně přirozené.

plakát

Černá duše (1962) 

Mám rád tyto starší italské filmy. Málo kde dávají herci na obdiv svojí energii a temperament, jako právě v Černé duši. Dovolil bych si tvrdit, že je to jeden z nejpovedenějších kousků, které ČT kdy zařadila do svého programu.

plakát

Pomáda (1978) 

Možná je to tím, že muzikály nemám rád, ale opravdu mě to nenadchlo. Celkově je to průměrný příběh s pár lepšíma tanečníma kreacema.

plakát

Rivalové (2013) 

Pro fandy F1 a automobilismu vůbec je tohle příjemná povinnost. Celé dvě hodiny absolutně skvostné a čisté nadšení. Pro mě osobně asi i film roku.

plakát

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013) 

I když jsem knižní předlohu nečetl a nejsem moc velký fanda Tolkiena, tak jako film se mi to líbilo moc. Konečně ubylo temnoty a elfové dostali prostor se předvést. Zklamalo mě, že Šmak měl jen takovou mini roli, mohl tam řádat podstatně déle.

plakát

Alexander Veliký (2004) 

Historická klasika s Angelinou pro hodiny dějepisu. Být tam víc akce, mohlo to dopadnout líp, takhle je to lepší průměr.