Simpsonovi (1989) (seriál)

Není co dodat!Kultovní seriál, se skvělým českým dabingem na, který se můžu dívat, snad pořád dookola i, když jsem viděl všechny díly snad stokrát!

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Je pravdou, že jde o "silne normalizační seriál" jak již níže zaznělo, ale myslím si, že někeré díly jsou opravdu povedené.!Usměvný je díl mimikry, kde je nenápadně zobrazenam skupina Plastic People jako banda sfetovaných zoufalců...Mimochodem, Plastic People a tehdejší undergroundovou scénu, mám moc rád.Určitě bych seriál doporučil...

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Velice povedený film....Ukazuje co udelají z člověka peníze, jak se z obyčejného dělníka, stává bohém milujíci "sex, drogy a rock and roll..."Moc dobrý film na, který se pokaždé rád podívám!

Vlčí bouda (1986)

Tak tento film, který jsem v televizi příliš často neviděl, hodnotím velice kladně...Skvělá hudba, všudy přítomná meluzína, horská chata odříznutá od civilizace a ponurá atmosféra..Horror jak má být! "Kdo je tady navíc?"

Pink Floyd: The Wall (1982)

Dokonale převedené hudební dílo, na filmové plátno...Opravdu úžasná podívaná, úžasná hudba, no prostě lahoda..

Romper Stomper (1992)

Moc dobrý film, vřele doporučuji všem!