Panna nebo orel (2010)

Vtipná komedie s říznými dialogy a silným tahounem v podobě Emmy Stone. Thumbs up

(K)lamač srdcí (2010)

L´arnocoeur je narozdíl od ostatních amerických rom-com příjemně přirozený a nekřečovitý a taky se mi líbilo, že zbytečně nemluvili, když to nebylo třeba - dovedu si například představit, že v taneční scéně z dirty dancing by tam v hollywoodské produkci přidali ještě pár nesmyslných keců jen aby nebylo ticho...ale vidíte, ticho je a funguje to :)

Počátek (2010)

Inception je snad první film, na který jsem byla v kině dvakrát po sobě, a stálo to určitě za to. Pět další chválu na herce určitě nemusím, protože všichni předvedli úžasné výkony (poznámka mimo: Joseph Gordon Lewitt vypadá neuvěřitelně sexy ve všech sacích na všech snových úrovních :), jenom jsem chtěla dodat k vyčerpávajícímu komentáři od Mattyho: Mal, kterou vidíme ve filmu, už není tou, jakou byla doopravdy, je to jen Cobbova představa ve které se mísí všechna vina, kterou do ní vložil a je pouze odleskem jeho ženy. Je jasné, že k ní takhle moc sympatií cítit nemůžeme...svojí představou trestá sám sebe za chyby, které udělal