• Pohádka

Kameňák 2 (2004) odpad!

Jednička,dvojka,trojka bože snad nebud čtyřka..A čemu se mám vlastně smát,když je to komedie.Té bábě,nebo tomu policajtovi který si jak nám film zděluje neumí zavázat ani tkaničky u bot.Vydra je z herecké rodiny,máma pani herečka tak Vašku dělej s tím něco.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Souhlasim že po předchozích dílech je to asi to nejhorší.Bez smyslu,bez humoru suché a stupidní.Však také musím říct,že ani předchozí nebyli nějak skvělé.Haberu zrovna nemusím,tak snad ten Vápno to trochu zlepšil.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Kdykoli se dívam na tento velko film,tak mě jde mraz po zadech.Skvěla vyprava,Efekty100% a herci,skutecné hvězdy Hollywoodu.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Nevim ktereho vola napadlo kopirovat Venezuelske ci Mexicke tele saskarny.Ale snad uz se poucil a vicekrat to neudela.Asi nebyl pri smyslech,budiz mu to odpusteno.

Přátelé (1994) (seriál)

Asi je ze mě zavislak.Nej.serial ze zahraničí.

Chalupáři (1975) (seriál)

Evžen Huml starý nervák,kdo jinej by ho mohl kromě Marvana,ale ten už nebyl na světě hrát než Sovák.Uvodní písenička W.Matušky a pohled na vesnici mě vždycky k televizi připoutá.100%

Statečné srdce (1995)

Muj uplně první komentář zde,začínám asi nejlepším filmem alespon pro mě.Gibson mě v tomto filmu přesvědčil o svých hereckých schopnostech hvězdy film.plátna.U některych filmu si řeknete,staci videt jednou ale tady cim vice se na to divam,tim vice ho miluju.Efekty100%,hudba100%,herci a nejen Gibson100%.

Pelíšky (1999)

Když jsem viděl tento film poprvé,tak jsem to nějak přešel.Jen tak jsem se zasmál a konec.Ale všechno chce svuj čas,platí to i u filmu.Dneska říkam nej.komedie po listopadu 89.Herecké obsazení skvělé.A to notoricky známé proletaři všech zemí...