Bláznivá střela - Amerika v ohrožení (2008)

Ať už je obsah jakýkoliv tak je podán strašně nudnou a ubíjející formou a přiznám se, že jsem to nezvládl dokoukat a ani nemám chuť tak někdy učinit. Jinak s původní bláznivou střelou to nemá nic společného, teda až na Leslie N.

Poslední skotský král (2006)

Rozhoduji se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, je to někde mezi. Nečekal jsem, že to bude až tak dobré. Velmi zajímavý příběh, který se časem víc a víc vyjasňuje a ukazuje jak člověk dokáže být neuvěřitelně krutý a brutální. 80%

Mary a Max (2009)

I přes vysoké hodnocení jsem od toho moc nečekal a byl jsem příjemně překvapený. Moc zajímavé spojení dvou osob ze dvou různých kontinentů. Hlavně Max je dost zajímavá osoba a konec konců i Mary, která smeřuje svůj život tak, aby Maxovi pomohla. 80%

Nula od nuly pojde (2006)

Hodně divná komedie(?). Tohle už jsem někde viděl a musim napsat, že mě takové filmy moc nebaví. Situace se začne komplikovat, jak už to tak bývá tak k loupeži přibude mrtvola, pak další a další komplikace. Všechno je to doprovázeno takovým nehumorným podáním, spíš bych řekl hloupým. No čekal jsem něco víc. 45%

Poldové (2010)

Tuctová americká akční komedie. Nic nového pod sluncem, dva policejní parťáci zas řeší po svém nějaký ten případ. Na křižovatku smrti to nemá a na smrtonosnou zbraň už vůbec ne. Tu zmiňuju jen, protože si na ni ve filmu hráli, nemělo jít doufám o parodii na ni.) 55%

Sloní muž (1980)

Nevim jestli jsem se na film díval ve špatný moment, ale nějak mě nedostal. Čekal jsem od filmu hodně, dostal jsem mírný nadprůměr. Bohužel jsem se občas nudil.. film vypadá, že byl natočený spíš ještě o pár desítek let zpátky, i když musim vyzdvihnout jak je ve filmu vyobrazena doba, kdy se příběh odehrával. Rozhodně musím ocenit silný příběh a jeho zfilmování, ale nelíbí se mi, když se takové příběhy zaobalí do rádobyumělecké pozlátky. Před 50ti lety by to byl možná jeden z mých nejoblíbenějších filmů, dneska řadím jen k těm lepším. 60%

Morganovi (2009)

Docela zajímavé herecké spojení....a to je asi tak všechno. Řekl bych spíš podprůměrná komedie, bez nějakého nápadu, s jednoduchým, nekomplikovaným scénářem. Ideální pro lidi co nemají rádi, když se příběh nějak komplikuje a dramatizuje. Když už se tak začíná dít, tak se během chvíle vše srovná na mírumilovnou a nenáročnou notu. Bohužel se nic zajímavého na venkově nestane, když pominu předvítalný urovnání vztahu. 40%

Babel (2006)

Velmi zajímavé propojení několika lidských životů. O tom, že jakékoliv vaše rozhodnutí, váš čin, ovlivňuje nejen život lidí kolem vás, ale i životy blízkých lidí kolem vás. Všechny příběhy mi přišly celkem zajímavé a u žádného jsem se nenudil, jako hlavní příběh mi přišel asi ten Japonský. 80%

Suprhrdina (2008)

Rozesmálo mě to asi třikrát,nebo čtyřikrát, což je dost málo na parodii. Jiný smysl filmu vlastně ani není, je to o ničem, účel je jen lacině pobavit. Je to o trochu lepší než děsný doják a podobný šílenosti, ale pořád slabší. Spousta trapných scén je tu bohužel k vidění znovu. 40%