Crazy Joe (2013)

Nevadilo mi ani pomalé tempo, ani Statham ve vážnější poloze (která mu opravdu sedí). Problém jsem měla ve vztahu Jason a jeptiška, který mi nesedl a byl pro mě těžko uvěřitelný. Za mě opravdu hodně silné 3*.

Most (2011) (seriál)

Bron/Broen je seriál, kterému k absolutní dokonalosti chybí (minimálně) ještě jedna série......Dala bych snad všechno za to, abych mohla být svědkem rozhovoru mezi Sagou a Sheldonem Cooperem :-)

Čas sluhů (1989)

Dana Ivany Chýlkové - největší a nejproradnější mrcha v dějinách českého filmu

Mučedníci (2008)

No doprdele............prostě nemám slov, fakt ne.

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Jde o 28.řadu, takže se to zdá až neuvěřitelné, ale je to tak - Survivor: Cagayan je jednou z absolutně nejlepších sérií! Osobně u mě předčila i dosud nepřekonanou Survivor: Heroes vs. Villians.

Kmotr (1972)

Dokonalost, které se nejde nabažit. Kmotr je nabídka, kterou divák nemůže odmítnout

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Skutečně bych ani ve snu nevěřila, že v dnešní době řeknu o nějakém českém, novodobém seriálu, že je zatraceně dobrý. Ale nemožné se stalo skutečností - Případy 1. oddělení je po dlouhé době dílo, na které se dá koukat, aniž by divákovi bylo trapně nebo fyzicky nevolno (zdravím tvůrce a protagonisty Ordinace v růžové zahradě). Skvěle napsaný, perfektně a přirozeně odehraný, napínavý a celkově solidně zpracovaný seriál - to jsou Případy 1. oddělení. Tleskám!

Falešné přátelství (2011) (TV film)

Čert vem slabší zpracování. Námět je skvělý a z filmu, i přes jeho zjevné chyby, opravdu mrazí.