Piraňa 3D (2010)

Mne to teda úžasné rozhodne nepripadalo. Obnažené cecky, vygumované mozgy a nesympatický hlavný hrdina. 1* za krásne krvavé jatka v jazere a 2* za výborne rýchly spád filmu. Neviem si predstaviť, že by som sa na to mala pozerať o 20min. viac.

Dexter (2006) (seriál)

ABSOFUCKINLUTELY PERFECT!! Nemôžem si pomôcť, ale Dexter je moja srdcovka. Nepomyslela by som si, že sa takýto námet môže prebojovať až do piatej série a za každým s veľkým úspechom. NAJ zo všetkých krimi seriálov aký som kedy videla, jednoducho pecka. Michael občas pôsobí ako totálny úchyl, ale to nevadí. Hraje to perfektne, rovnako aj Jennifer a tie jej "scary" ksichty, Leeho fóry ma zakaždým pevnejšie priklincujú ku kreslu a vlastne všetci ostatní. Páči sa mi to, že zakaždým mu niekto šľape na päty a môže ho odhaliť. A spôsoby akými s nimi vydrbe sú proste úžasné. Len tak ďalej, som zvedavá kam to až Showtime dotiahne.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Výborný seriál, páči sa mi už len preto, že sa líši od bežných kriminálok ako sú CSI ktoré sa mi už z pochopiteľných dôvodov prejedli a aj preto, že tvorcovia nám ponúkli niečo nové, niečo čo tu ešte nebolo. Otázkou však ostáva ako dlho dokáže byť tento seriál pre diváka príťažlivý. Chýba mi tam nejaký príbeh čo by sa postupne, pomaly a v každej časti nenápadne rozvíjal.

Hitman (2007)

S odstupom času mením hodnotenie na 3*. Klasika ktorá ničím neprekvapí ani nesklame. Tuctové!

Resident Evil: Afterlife (2010)

Nechýbalo veľa a bol by z toho odpad ako vyšitý! Predošlé 3 časti boli fakt veľmi podarené a stále si ich rada púšťam ale tento Afterlife beriem ako nepodarený pokus o vtip! 3D-ečko bolo nádherné, ale to je bohužiaľ všetko. Sklamala aj obľúbená Jovovich. Scenár nestojí ani len za reč a čo je na tom všetkom najhoršie je, že je to celé rozťahané ako guma v gatiach. Keby som chcela detailne spomalené zábery tak si pozriem Matrix, ale toto bolo trápne. Ešte aj ten pandrlák s okuliarmi a dlhým sáčkom mi pripomínal agenta Smitha. A k tomu zombíci podobní upírom z Blade:Trinity. OHHHH MY FUCKING GOD!

Sedm životů (2008)

Film s krásnou a dojemnou pointou. Mala som slzy na krajíčku. Will sa do tejto úlohy vložil dokonale a myslím, že najlepšie ako len mohol. Škoda len, že to bolo také rozťahané.

Komando (1985)

Nemôžem si pomôcť, ale ja som na takýchto filmoch vyrastala a preto ho stále žeriem!! Arnie bol vtedy neprekonateľný a neskutočne dobre sa na ňho dalo pozerať (píšem s odstupom času:-). Aj keď talentom bohvie ako neoplýva ale svoje si v tých časoch do bodky splnil a veľmi akčne. Presne to sa mi na jeho starších filmoch páčilo. Asi ako každému. Pre mňa jedna krásna podívaná.

Stmívání (2008)

S odstupom času, strhávam jednu * a to len preto, že tie dialógy sú fakt neznesiteľné. Asi som to už spomenula pri predchádzajúcich komentoch v ságe Twilight, ale rozhodne by mali scenáristu ZABIŤ, ZABIŤ, ZABIŤ a nič iné ako ZABIŤ!!! Zo série "twilight" je pre mňa najznesiteľnejšia prvá časť. Námet je vcelku fajn, na Pattinsona sa dá ako tak pozerať, aj keď aj on má zopár vydarených dementných scén vo filme, ale čo je najhnusnejšie to je jednoznačne Kristen Stewart. Prvý film v ktorom si želám aby hlavná hrdinka zomrela alebo ju aspoň šľak trafil!! Je proste otrasná a má neskutočne dementný prejav. Husa jedna. Nemali ju vôbec obsadiť a myslím si, že ostatným častiam ságy, ktoré stoja aj tak za hovno výrazne Stewart len škodí. Ale na druhej strane hudba je perfektná a určite lepšia ako v ostatných pokračovaniach ságy. 2*. Tie dve * sú za to, že toto je prvá kapitola tejto neznesiteľnej blbosti a najviac rozpoznateľná a zamapametateľná od ostatných pokračovaní, za bassebal a samozrejme za HUDBU!! Upravila som koment lebo včera na markíze mi tento skvost šiel ako kulisa a čo sa SLOVENSKÉHO DABINGU týka verte mi, že ste to nechceli ani len počuť, to čo už je za soft porno?? Ty vole ten film je už aj tak dost na p... s tými ich vygúlenými očami a priblblými dialógmi, ale zavraždiť film dabingom vedia len naši slovenskí experti!!! Sorry ale nedalo mi nepodeliť sa s vami o moje pocity z tejto nekončiacej sa sračky so vzdychajucimi slovenskými kravami a idiotmi. OOOOOooooohhh maaaaj gaaaaat! Asi to tí diletanti prekladali z českej verzie.. Pfuu

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Úžasný animák, ešte stále mám kŕče v bruchu :) Už dávno ma tak nepobavil film ako tento a teraz. Rozkošný havko, smypatická cica mica a naspeedovaný škrečok. No a tie perly ktoré púšťali jedná radosť. Uvítala by som takéto kvalitné rozprávočky častejšie.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak som sa tešila a nič z toho! Škoda, veľká škoda. Po dvojhodinovom strávení už ani neviem o čo tam vlastne šlo. Myšlienka bola skvelá avšak nedotiahnutá do konca, vopred nalinajkovaný ničím neokorenený dej. Chýbala mi tam nejaká tá "čerešnička na torte". Hviezdičky: PRVÁ za Stalloneho snahu. DRUHÁ za obsadenie. A TRETIA za veľmi slušné a kvalitné bojové scény.