• Hudební

Láska nebeská (2003)

Musim zmenit hodnoceni na *****, protoze z tohoto filmu vanocni atmosfera primo cisi. Krasny vanocni film!

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Co dělá v názvu ten domeček???

Sám doma (1990)

Ja jsem vlastne Kevin. Dival jsem se na nej v detstvi nespocetkrat a ovlivnil me natolik, ze se do me prevtelil.

Texaská tragédie (1995) (TV film)

I když to zprvu nepůsobilo zas tak špatně, tak to konec dost zkazil. Nelogické, byť ne zas tak nezábavné drama.

Na stojáka (2004) (pořad)

Shlédl jsem již všechny díly, co byly natočeny, a musím uznat, že se jedná o velice dobrou zábavu. Každá čtvrtá scéna je parádní, ostatní tři jsou buď k pousmání, průměr nebo trapárna. Každopádně i kvůli té jedné scéně ze čtyř se vyplatí tento pořad pustit, pokud se chce člověk dobře pobavit.

Bobule (2008)

Film o burčáku.

Dobrý voják Švejk (1956)

Švejk je prototypen toho nejušlechtilejšího člověka, jakého si lidská mysl dokáže představit. Film nám v podstatě představuje největšího flegmatika, který se kdy ve filmu objevil, a jeho životní příběh. Jak asi může člověk takového formátu reagovat na určité životní situace? Kam až se dostane? Dokáže ho vůbec něco rozčílit? Nehraje to pouze na nás? Takovéto otázky si budeme klást celý film, zda si na nějakou odpovíme, je však už jen na nás. Rudolf Hrušínský je u mě vzor a obdivuju ho pro jeho rozhodnutí obětovat svou ,,tělesnou krásu" pro roli, jež mu však vše vynahradila. Díky ní se stal v našich českých očích nezapomenutelným.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Tlustý Péťa N. a poté nesympatický dětský Péťa L....Ačkoli nemám Péťu N. moc v lásce, byl rozhodně lepší než dětský Péťa L.. Je to ovšem pořad, který mi občas (jednou za čtvrt roku) zkrátil dlouhou chvíli.