Spící agent (2015)

Kravina pro vyhuleniny bez špetky vkusu.

Převrat (2015)

Celkem slušný, ačkoliv to mohl bejt trochu větší masakr. Píc Brosnan jako hlavní tahák ve filmu samozřejmě moc neni a nakonec se hrdinsky obětuje pro rozpočet. Na jedno zkouknutí je to dobrej film a nebyl bych tak kritickej jako Livingova máma která by uprostřed státního převratu a pouličních poprav ještě stačila dávat výprask sedmiletejm dětem za to že ten tlak nezvládaj. Prostě moraváci no.

Ďábelský dům (2015)

Je to vážně spíš sci-fi než horor. Prvních pár bubáků tam neni od toho aby se člověk bál ale slouží k podkreslení závěrečný pointy která je trochu ujetá ale musim říct že celkem zafungovala. Jen bych si odpustil poslední minutu která tam bejt nemusela a film by vyzněl hezky ponuře. Slušnej průměr.

Old 37 (2015)

Víc jak půlka filmu je neskutečně otravný divadýlko plný neherců a celý to vypadá jak hodně blbej seriál pro čtrnáctky. Naprosto jsem nechápal jak se do tohohle mohli Chop Top s Jasonem uvrtat. Scény s nima jsou jak z uplně jinýho filmu a je prostě vidět že jsou od fochu. Za to taky 1 hvězda. Mimochodem větší zmrdy a tupce jako je mládež tady ve filmu jen tak nenajdete.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Sem tam dobrej vtip, Superman hraje dobře a soundtrack je parádní, to je ovšem tak nějak všechno. Bondovka ve stylu posledních dvou Sherlocků. Z průměru to nemá co vytáhnout.

Kosti a skalp (2015)

První hodinka a půl je celkem hezkej road movie z divokýho Západu, jakmile ovšem jeskyňáci začnou výt v noci tak se z toho stane celkem dusnej horor. Nemluvě o scéně kdy konečně naběhnou na scénu bez hudby jen za doprovodu dupání. Rozsekání zástupce v jeskyni mi v hlavě utkví asi hodně dlouho. Herci jsou super, Jenkinse jsem skoro nepoznal, navíc je ve filmu tuna cameo roliček lidí co v tom filmu pravděpodobně hráli jen tak zadarmo. Nenudil jsem se ani minutu, nářez.

John na konci zemře (2012)

Bezpochyby kultovní záležitost. Hodinu a půl dlouhý halušky.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Klasickej Evil Dead v seriálový podobě je klasicky super. Pro Bruce je to obří comeback. Škoda jen občasnejch špatně provedenejch digitálních triků. Každopádně tohle je seriál co si užiju :) EDIT po 5. díle vyplácanost nemizí, naopak seriál je stále super, krátká stopáž (25 minut na díl) s sebou nese plusy i mínusy. Nepamatuju si kdy jsem se naposled u něčeho dokázal takhle bavit a smát se jak debílek od první do poslední minuty. Tohle je prostě sen každýho hororisty (zřejmě až na pana Hvězdu).

Fantastická čtyřka (2015) odpad!

Šílená kravina kde k PRVNÍ akci dojde po hodině a 20 minutách, tedy čtvrt hodinu před koncem filmu. Obsazení strašný. Skok o rok později zkurvil uplně všechno. Gumák, do tý doby jen obyčejný nerdítko, utíká před vládou jak v Mission Impossible a ještě se stihl naučit bojový umění a Ohnivec zase obviňuje fotříka za svůj nynější stav ačkoliv se sám rozhodl neposlechnout a vodlítnout na jinou planetu. Neviditelná má přes půl filmu na palici asi 10 druhů sluchátek protože bez nich nemůže pracovat a sponzoři filmu nic nezaplatí. Šutrák dělá tradičně divadlo a Dr. Rocknrolla se za záchranu z ročních prázdnin mimo planetu odvděčí tim že začne všechny zabíjet. Takovou sračku si příště nechám ujít.

Snowtown (2011)

Pomalej film kterej po první hodince nabídne něco za co by se nemusel stydět kdejakej horor. Do toho všudypřítomná špína, australskej prdelákov a postavy jak z jiný planety. Při scéně mučení ve vaně mi moc příjemně nebylo.