Dead Set (2008) (seriál)

Scéna kdy zombie vtrhnou do studia je jedna z nejlepších ze všech zombie hororů na světě.

Sepultura: We Are What We Are (1997) (hudební videoklip)

Klipy z období kdy Sepultura ještě stála za poslech jelikož jí táhli Max a Igor Cavalerovi. Dnes už má peníze jen díky tomu že to oni tak pěkně odstartovali. Jejich současná kvalita se podle těch tří songů co tu jsou dá krásně porovnat protože ten sběrač bavlny co je vede dnes prostě do muziky nepatří. Sepultura nakonec bohužel dostála svýho jména a stal se z ní hrob hitů který už nikdy nenahrajou. Pokud o něm snad nevíte, bráchové rozjeli projekt Cavalera Conspiracy a k dnešnímu dni maj na kontě zatim dvě alba a nutno říct že je to nářez. Stojí za čeknutí.

Americké psycho (2000)

Vždycky když se rozkecám o muzice tak si vzpomenu na tenhle film :))

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Tenhle film dokazuje nevkus vás všech co se týče komedií. Čtu tady NEJLEPŠÍ FILM S FERRELLEM jenže to on neni ani zdaleka. Nevtipnost čiší úplně odevšad, pokud se tomuhle někdo směje tak je ubohej.

Raubíř Ralf (2012)

Nejlepší animák za posledních pár let kde je vidět že to dělal fanda do her. Ten pocit ze starších kousků je cejtit ze všeho, prostředí, hudba a hlavně cameo postavičky který ovšem hádám dneska málokdo pozná. Myslim že přesně takovej film starý videohry potřebovaly.

Evidence (2012)

Hm hm no tak zase taková pecka jak tu pár lidí píše to neni. Začátek vypadá naprosto normálně, dva kluci a dvě holky jedou kempovat do lesa, tam se začnou v noci ozývat divný zvuky, všichni se chovaj jako čim dál tim větší čuráci a ještě k tomu je začne stalkovat gorilí mládě. Film graduje ale pro mě dost špatným stylem protože to dává čim dál tim míň smysl. U jejich kempu se objeví houmlesák což byla scéna která naprosto nechápu co měla znamenat. Pak jeden z nich bůhví proč zmizí z karavanu zatimco všichni spí a NIKDO z ostatních tří si toho nevšimne, až ráno. Co se s nim stalo nevíme, jediná věc co se najde je bota s kusem nohy která zřejmě patřila jemu což potvrdit nemůžu protože na boty jsem mu nečuměl. V jednom záběru tam po louce běží nahatej maník na což neni brán vůbec zřetel. Pak se jde pro pomoc. Holky zůstanou samy a gorila se vrací, holky začínaj utíkat a ta tlustá se rázem stává adeptem na smrt číslo jedna. Najdou kámoše co šel pro pomoc a zjistí že má střevní potíže. Kamera začíná přeskakovat, zrnit, pískat, blikat, šoustat a já nevim co ještě, je čim dál tim víc hovno vidět. Dojdou do restricted zóny no a tam se má spustit asi ten masakr o kterým všichni mluví jenže ono se to celý zvrhne tak moc a tak rychle že naprosto nechápu co to mělo znamenat. Gorily, zombíci, armáda, tajná laboratoř atd všechno je na vás hozeno během pěti minut po hodině lesních radovánek. Od toho momentu už nic nedává smysl, kamera naprosto rezignuje a je fakt hovno vidět. Nakonec vidíme jeden slušnej headshot a Tlustýna utíká z podzemní laboratoře kamsi do pouště (?!) kde jí nabere helikoptéra. Závěrečný titulky pak obsahujou pár záběrů od vojáků ale to už je fakt naprosto zbytečný protože je to prakticky stejný jako těch pár minut předtim. Je vidět hovno, zombíci řvou jak čuráci, gorily je atakujou. Paradoxně budu asi v menšině ale ta první polovina se mi líbila víc, tenhle zvrat ala Cabin in the Woods se totiž silně nepovedl.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Clerks 2 jsou Smithova nejlepší práce protože i když mu filmy se souvislým dějem jdou dobře tak téměř epizodický vyprávění z fast foodu nabízí víc hlášek a víc srandovních situací než cokoliv ostatního. Zároveň se film dá použít jako argument pro lidi co tvrdí že sprostý komedie nejsou vtipný. Kdo se nesměje zde tak je pozér.

Mrtví a neklidní (2013) odpad!

Prakticky stejně tak debilní jako popis filmu.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Viditelně slabší než jednička, možná kvůli tomu že školní autobus je nešťastná volba pro děj a osazenstvo je ještě horší volba pro hlavní hrdiny. Farmář tam byl navíc a ty snový scény byly celkem wtf. Přesto se však najde pár scén který za to stojí (ukradení hlavy křídlem) a navíc konečně se zde s Creeperem i bojuje a ne jen utíká.

Jeepers Creepers (2001)

Když mi bylo devět let tak se mi do ruky dostalo tohle DVD a od tý doby jsem to viděl nespočetněkrát. Creeper je správnej hnusák kterej by z Majka Myerse nebo Freddyho nadělal gumový kachničky. Scéna z podzemí kostela je legendární a hnusná. Plus za občasnej černej humor (policejní eskorta). Škoda jen slabší poslední části z policejní stanice, neuškodilo by kdyby na ní zapracovali víc a ne to udělat tak jakože tam vtrhne a za pár sekund je mimo záběr rozseká.