Technické souvislosti (2008) (seriál)

Môžete si to pozrieť na National Geographic. Veľmi poúčné.V každom diele je čosi z historie, postupne tá historia nadvädzuje na výrobu nových materiálov a to vyustí do výroby nejakého celku.Veľmi sa mi páčia Hammondové experimenty.

Soudní síň (2008) (pořad)

Toto nie je nejaký občajný film, alebo seriál.Svojím spôsobom je to suprové, niekedy sa tu objavia úplne pozoruhodné prípady...ako napríklad istý šaman, ktorého jedna baba za čosi udala...prišiel celý v červenom do súdnej siene, cesnak ovešaný okolo krku... zaujímavý bol aj jeden prípad v ktorom sa manžel-navrhovateľ chcel rozviesť so svou ženou, pretože jej kradla energiu (zistil si to po internete o takýchto úpiroch)... neskôr po rozvode sa ukázalo, že navrhovateľ celé roky odolával jeho skrytej túžbe po chlapskom objatí.. celkom by som vedel dať zaujímavý námet do sudnej siene... počul som o prípade, že jeden sa obviazal okolo hrude lanom, a nafingoval svoje vlastné obesenie vo svojom dome... jedná baba ho videla cez okno ako visí už v pánbu cestách.. tak išla v jeho dome čosi povyhrabať, čo by malo hodnotu.Chlapík sa zvesil dole, kopol ju do prdele, a baba dostala infarkt!Nakoniec mal ten chlapík z toho nejaké problémy... bolo by to zaujíémavé rozviesť to v súdnej sieni..

Krok za krokem (1991) (seriál)

huhuhuáááá čééčé.. kôli tomuto seriálu som si chcel kúpiť za mlada vlastný televízor, bo vždy bežal, ked boli správy, tak som ho občas nevidel a veľmi som trpel..

The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)

Toto bol serial môjho detstva, ťažko povedať ako by som to zožral dnes, ale na toto som sa tešil pravidelne... bola to kvalitka, prišli z budúcnosti modulom, plešatý záporak z roku 2500 zbohatol na stávkových kanceláriach, najväčšia radosť mu robí voda, v ktorej je r. 2500 nedostatok... dneska je to asi prekonané, ale na tú dobu to bol meganámrd! na osvieženie spomienok - http://www.youtube.com/watch?v=QUIPT_Y5a0c po prezretí pár ukážiek na youtube som stiahol * dole.. možno by to chcelo stiahnúť ich asi viac x), ale uznajte sami: ,, kto v detstve nemiloval presnidávku?´´.

Angel Heart (1987)

Dobrý film a niekedy dosť napínavý... ak by ste chceli ušetriť 2 hodiny, tak Robert de Niro hrá v tomto prípade diabla a detektíva, čo osloví na vypátranie jedného človeka je v skutočnosti ten samý človek.No a súkromné očko potom pôjde výťahom do pekla... angl. dabing

Kytice (2000)

Toto je veľké umelecké dielo,jeden z najlepších filmov z Českej tvorby.Doporučujem pozrieť.

Blbý a blbější (1994)

záverečná scéna s tým autobusom nemala chybu! :D :D

4400 (2004) (seriál)

Tie prvé časti sa mi zdali zaujímavejšie,neskôr mi to pripadalo,že scénaristom došlo korenie,tak začali viac soliť...

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

10 ročný - ak máš 10 je to vynikajúci film,ktorý stojí za to si to pozrieť,len to nevrav babke a starším ako 12 rokov 20 ročný - páľ do riti odtiaľto a pozri si radšej niečo iné...a medzi cestu kopni mladýcch mortal kombatistoch

JCVD (2008)

Ked ktosi povie,že je to prvý normálny film s Van Damom je to smutné, ako 50 ročná panna