Predátor (1987)

Arnold Schwarzenegger je dobrej herec i v jiných filmech , ale stejně tenhle mi připadá k němu ten nejtypičtější. skvělý film i jeho pokračování akorát mě zklamalo, že už tam nehrál, ale Danny Glover ho dobře nahradil!

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Jak který díl se vyvede někdy je to nuda a někdy zase napínavé!

My děti ze stanice Zoo (1981)

Opravdu realisticky autentický film a popis narkomanů a jejich začátků! Přesně tak bych popsal tento film rozhodně je to trochu i poučný film o tom co se z Vás může stát ani nevíte jak!Tenhle film by měl být také něco jako varování pro naší dobu, kdy drogy na ulicích seženete na každým rohu! je to opravdu dost dobrý film!!!

Krtek a žabka (2002)

čím novější tím horší čím starší tím lepší

Holky při tom nepláčou (2002)

No musím uznat, že tenhle film byl dějově lepší třeba než film Holky to chtěj taky, ale zase sem se víc zasmál. No prostě klasický německý drama a dobře natočený pohodaaaaaa!

Zběsilá jízda (2004)

Je to takovej remaik Rychle a zběsile a taxi, taxi. U některých scén sem se docela pjekně pobavil. Nejlepší byl sushi man a jeho malinký dábelský autíčko!!

Bílá vdova (2000)

Tak tohle je fičák taková bába která umí tohle vypěstovat by se mi taky šikla takový nadupanýpalice hmmm dobrý bylo s tím světlem ve skleníku jak nevěděli co to je paráda!!