Saw 4 (2007)

Ja nevim, ale me to bavilo...Mozna proto, ze sem proste nejak chtel zabit cas a mozna proto, ze sem lezel v teple pod dekou...Tezko rict. Kazdopadne slusna jednohubka, kterou jako milovnik uchylaren nepohrdnu:)

Fido (2006)

Naprosto uzasna retro komedie, ktera s velkou chuti stavi na hlavu prakticky vsechna zanrova klise-a nutno rict, ze zdarile. A ta stylizace do Ameriky padesatych let vcetne uzasnych sloganu a instruktaznich filmu mi pripomnela legendarni rpg Fallout od Black Isle Studios. Tresnicka pro fajnsmekry.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Neuveritelny masakr, ktery si budu opravdu dlouho pamatovat. Navic mi Rambo v letech pripada tak nejak hrozivejsi nez driv, kdy na nem hrala jen muskulatura. Rozhodne dustojny navrat jedne z ikon akcniho filmu.

Legenda o Červeném draku (1994)

V Jetove produkci je tahle mlaticka hodne nizko, je to tak ubohe, az je mi za nej stydno....Ruce pryc (Jetovy fanousci to preziji se zatatymi zuby).!

Jádro (2003)

Cisty scifi prumer o ceste do stredu zeme, ktery nenadchne ani nenastve. Videt Jadro jednou uplne staci....

Hitman (2007)

Jako fanousek serie sem se na film docela tesil a nutno rict, ze sem nebyl zklamany. Sice to neni zadna perla, ale akce svizne odsypa a pan Elefant se na cislo 47 nakonec docela hodi. A Olga taky nebyla uplne k zahozeni:) Tri a pul hvezdicky.

Já, legenda (2007)

Zanrova jednohubka, ktera ale zdaleka neni tak sugestivni jako Usvit mrtvych nebo o neco novejsi 30 dni dlouha noc, s nimiz obema ma formalne i obsahove mnoho spolecneho. Na jedno podivani neurazi, ale ty kecy o Bohu a predurceni si autori mohli strcit do analu. Kdyby se tak radsi nasel nekdo, kdo by poradne zfilmoval Den trifidu (britska verze je na muj vkus az prilis lacina) nebo jeho pokracovani...Ach jo!

Úsvit mrtvých (2004)

Pred par dny sem tuhle zombarnu videl znovu a chvili jsem byl v pokuseni prihodit tu patou hvezdicku. Ale i kdyz je Dawn of the Dead super jizda se sakra rychlym rozjezdem (zadna pulhodinova radobynapinava expozice se tu dikybohu nekona), k dokonalosti tomu prece jen neco chybi. Ale i tak vyborna volba na prvni svatek vanocni:)

Smím prosit? (2004)

Jako jednohubka mezi Vanocemi fajn, ale jinak nuda, sed a predvidatelnost. Jeste ze na tu JLo se da koukat(teda ne jak hraje, ale jak vypada).

Pidihajzlík (2006)

Tohle bylo tak debilni, az to byla zabava...Ale myslim, ze znova uz se koukat nebudu:)