Coach Carter (2005)

Tohle dilko mi silne pripomina Nebezpecne myslenky s Michelle Pffeifer, misto ktere je tu Samuel L. Jackson. Rozhodne prijemny kousek na dlouhy vecer. Skoda jen nekterych zcela zbytecnych scen a prilis dlouhe stopaze. Male osobni plus za basketbal:) 70%

Noc v Roxbury (1998)

Sahas mi na zadek? pane, z mista, kde stojim, je to fyzicky nemozne... Tenhle film je narez, i kdyz priznavam, ze pouze pro velmi uzky segment publika:)

Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Kouse vas pes? ne. raaf! Vzdyt ste rikal, ze vas pes nekouse! To neni muj pes:) Peter Sellers a Herbert Lom ve vrcholne forme!

Matrix Revolutions (2003)

Proboha proc? Nechapu, jak muze nekdo vazne verit tomu, ze Matrix mel uz od zacatku byt trilogii! To je totiz naprosta hloupost. Uz dvojka byla pozoruhodna jen bojovymi scenami (armada Smithu nebo Merovingianuv zamek) a honickou na dalnici, jinak to byla bida... Tady uz nezbylo NIC. Trapne dobyvani Zionu stroji, osleply "vyvoleny", ktery stejne vidi a happy end jak z pohadky... A tak se ptam: Proboha proc?

Insomnie (2002)

Vynikajici thriller, ktery sice nedosahuje kvalit Mementa, ale i tak je velmi originalnim dilkem, ktere potesi. Vynikajici Al Pacino, obstojny Robin Williams a roztomila Hillary Swank namichali vyborny koktejl plny napeti, ktery stoji za to vypit az do dna...

Madagaskar (2005)

Pro me osobne velmi mile prekvapeni a prijemne straveny vecer. Dabing vynikajici (ja tak rad trsam, trsam alias I like to move it move it me uplne dostalo:))) a dobra volba pro vsechny, kdo chteji oslnit divku nejakym veselym filmem:)

Účastníci zájezdu (2006)

Spatny film, vyborni herci (predevsim Bob Klepl) a par hezkych momentu k tomu. Pokud dokazete vypnout mozek, budete se dobre bavit.

Hellboy (2004)

Velice solidni komiksovy film a Ron Perlman konecne v hlavni roli!

Medvěd (1988)

Film, ktery ani po letech neztratil nic ze sveho kouzla a ktery je mnohem vic nez jen pouhym filmem o zviratkach...Mnohem spise jde o vyborne natocene podobenstvi o souboji cloveka a prirody, ktery chytne a nepusti.