Přátelé - Životní šance (1994) (epizoda)

Bránica dostala zabrať troška menej ako v prípade predchádzajúcich dielov, ale stále veľmi solídne. 8/10

Přátelé - Náplast na smutek (1994) (epizoda)

4. diel = 4. úspech. Len krôčik plnému hodnoteniu. 8,5/10. Ross: It was my first time. Chandler: So, in your whole life you've only been with one...Uooo. Joey: Oh boy, hockey was a big mistake. There's a whole bunch of stuff we could have done tonight. ------ Pripitá Monika hovorí Phoebe: Do you remember that vegetarian pate that I made that you loved so much? Well, unless goose is a vegetable.

Přátelé - Konečně ten pravý (1994) (epizoda)

Tak a toto je prvý diel, ktorý už by sme mohli označiť za tradičný diel Priateľov. Skvelé gagy, výborné pointy. 8,5/10. Pheobe o 500 dolároch, ktoré jej boli dané na účet bez dôvodu: Phoebe: If I kept it, it would be like stealing! Rachel: Yeah, but if you spent it, it would be like shopping.

Přátelé - Složité vztahy (1994) (epizoda)

O niečo lepšie ako prvý diel, hlavne Ross už začína ukazovať svoje tradičné charakteristiky. 7,5/10

Obr Dobr (2016)

Nádherné rodinné fantasy s klasickou magickou atmosférou od Spielberga a úchvatnou hudbou od Williamsa. Škoda toho zbytočne naťahovaného záveru v kráľovskom paláci a nevyužitia záporákov. 8/10

Letec (2004)

Krásne natočený dobový film s excelentnými hercami a svižnou réžiou. DiCaprio je excelentný verne zobrazuje muža postihnutého obsedantno-kompulzivnou poruchou, a dobrý je dokonca aj Alec Baldwin. Koniec filmu je ale na môj vkus až príliš useknutý. 8/10.