• Romantický

Srdce srdci (2010)

Taky vám někdy mezi Hvězdičkama a Odpadem chybí Otazník?

Bitva roku: Tým snů (2013)

"Nejsme tým..." Ne, to neřekneš! Hollowayi, tohle ne! "...jsme rodina!" Von to řek'! Fakt to řek'! Už hledám hodně kůlovej font, abych si to nechala vytetovat na pr...edloktí.

Dobrý doktor (2011)

Dobrý doktor, Dobrá máma... spousta chemie za minimální cenu ;-).

Gigolové (2011) (seriál)

Tak o tu "realitu" bych se hádala, ale připouštím, že není na světe scénárista ten, který by dokázal sepsat tolik hlubokomyslných debat. Tady nejde jen o klasickou soulož, ale klucí na to jdou hlavně přes "porozumění", navíc to vypadá, že co gigolo, to citlivá duše... Jeden chce mocinky býti raperem, další zase nemá peníze pro svého synka, třetí by rád zkusil stand-up vystoupení, ale nikoho nepobaví... No a nechtějte vědět, co se stane, když se Braceovi poprvé nepostaví ;-).

Mocný vládce Oz (2013)

Tak za prvé... Tenhle ten 3D nešvar, co se nám tu čím dál víc rozmáhá... I při 2D projekci už máte chuť na kinedryl a v báječné zemi Oz dokonce na kulku mezi oči. Za druhé... Je to jen mnou, nebo to i dalším přišlo zahraný jak porno z vosumdesátejch? I když ho Glindě nakonec nikdo do huby... A za třetí... už asi radši nic nemám. Jo... Ta porcelánová holčička moc pěkně cinkala a podle počtu jmen v závěrečných titulcích to asi celý dalo dost práce... Snad alespoň catering za něco stál TŘI TEČKY

Otčím (2009)

Dávám jednu, páč jsem do toho filmu investovala třicetdevět kaček v Levných Knihách, takže alespoň tuhle hodnotu to jako má. Mě normálně dokáže bez velkých efektů vystrašit i reklama na kečup, ale toto... Jediné leknutí zapříčinila podezřele se naklánějící lahvička laku na nehty. Njn, jsem si u toho lákla i nehty.

Mládeži nepřístupno (2013)

Upřímně, kdyby šlo o jednotlivé kraťasy, tak by moje hodnocení asi bylo v průměru vyšší, ale takhle sakum pikum i s micinou to jinak nejde.

Můj otec je šílenec (2012)

Sranda končí přesně za 8 minut a 55 vteřin, pak se totiž na plátně objeví Adam Sandler... Pokud by ho vystříhali, tak by zbyl docela vtipný úvod, ledově chladný Vanilla Ice a Eva Amurri, která se po 30ti letech ve vězení změní v nádhernou Susan Sarandon, a to máme bratru za jednu hvězdu.

Probuzení (2009)

Ach jo... zase jedno pitomý nedorozumění dovedený ad absurdum. To si to, ku*va, nemůžou vyříkat hned na začátku? Kdyby to alespoň bylo vtipný, když to jako má být ta komedie, nebo trochu dramaticky romantický, prostě nějaký...