• Romantický

Muž z oceli (2013)

Přespříliš destrukce a kosmickýho bordelu, jak kdyby to divák platil za odsezený minuty či co, ale jinak Super... man byl skvělej. A stejně... dlouhý jak kráva a furt nevím, jak je to s tou čistírnou a kryptonskou hořčicí...

Nevědomí (2013)

Postarší opravář Tomáš "Wall-E" Krujsů si, když neběhá, rád vyjede na mašině, sbírá starý vinyly a když má volno, tak maká na svý chatičce u jezera. Pak potká svoji bejvalku, partu kámošů a do toho všeho ještě ten šmejd z vesmíru... and this it, the apocalypse ;-).

Nevyřízený účet (2013)

Typische Statham! BTW, Stathama s hárem viděti - štěstí v lotynce míti ;-).

Ona (2013)

Trochu jsme se já a můj starej Windows 7 rafli, ale nakonec dáváme čtyři hvězdy. Data se k němu zatím nedonesla, ale noc jsem probděla se svým pravidelným milencem iOS 7 při sledování letošních Oscarů, takže už vím, že Her získalo ocenění za nejlepší původní scénář. Právem! A co, možná je oba vyměním za OS s hlasem Scarlett Johansson!

Prodloužený víkend (2013)

Dneska to bude krátký... Prodloužený víkend díky Velikonočnímu pondělí, takže musím běžet - barvíme s Jirkou Kajínkem vejce! :-P

Rivalové (2013)

Jako, ty vole, to ale byla jízda!

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Sequel nebude? Crocobot - o těžkém údělu korejských šiček luxusní obuvi? Nebylo by to ani drahý, když je taky vystříhaj z papundeklu... Odpad odpadovič! @ivan_drago Ty si ale crocot! :-P

Romeo and Juliet (2013)

Jak se vám líbí? Mnoho povyku pro nic! Komedie omylů a Marná lásky snaha. Dobrý konec vše napraví... Hmmm... Nah! Rozhodně ne tady! Takže... vidět? Nevidět. To je, oč tu běží. A vězte, že co Romeem a Julií zvou, i zváno jinak hodnotila bych stejně.

Špinavý trik (2013)

Jak to říkal ten Forrest? Život je jako bonboniéra... Ovšem pak je tenhle film jako krabice od té nugátové, co mám tak moc ráda, do které mi nějaký hajzl nasypal jen samé nudné a hnusné višně v čokoládě!