qwazaokki

qwazaokki

1 bod

• 14.5.2010  14:19
    Stahovák (TV pořad) (2009)

Vážení uživatelé! Nebuďte tak moc egoističtí. Není to dobré na pleť. Na světě jsou přece také jedinci retardovaní a dementní, a právě pro ně je tento pořad primárně určen. A myslete též na osoby dlouhodobě umístěné v psychiatrických ústavech, také oni se chtějí čas od času pobavit. A kdo to může udělat lépe, než právě dva z nich? Pokud ovšem bude TV Nova pokračovat ve vysílání podobných pořadů, tak bych navrhoval změnu názvu na TV Psycho. A místo Generální ředitel by se potom mohlo používat Generální psychopat.

• 4.5.2010  17:59
    Vesnice (2004)

Sakra! To byla ale blbost! Pointa? A kde jako měla být? Asi mi něco uniklo. A nebo ne. Celý problém bude nejspíš v tom, že od určitého okamžiku je vše zcela průhledné jak právě umyté okno. Další rádoby zajímavý film od nesympatického a velmi přeceňovaného Inda. Vidět jednou mi bohatě stačilo.

• 4.5.2010  17:20

Tolik společností se podílelo na produkci a výsledkem je film, který spíš připomíná folklórní dokument o životě slovenských horalů na začátku 18. století. A to ještě mizerný. Děj si divák musí vymyslet sám, protože film žádný děj vlastně nemá. Je to jen sled scén, které na sebe nějak navazují. Tedy aspoň doufám, že to nějakou návaznost mělo. Přišlo mi to dost zmatené. Za více jak dvě hodiny jsem neměl možnost si vytvořit nějaký vztah k jednotlivým postavám, protože jen tak pobíhají, poskakují, občas něco plácnou, objeví se, pomilují se a zase mizí. Jánošík má charizma jako brigádník z hypermarketu. Když ho konečně pověsili jako kus slaniny, velmi se mi ulevilo. Nevím kdo trpěl více, jestli Jánošík nebo já. Konečně byl konec!

• 28.4.2010  15:50

Komedie by měla být vtipná. No, aspoň si to myslím. Tvůrci této sračky ovšem mají evidentně jiný názor a vytvořili něco zcela unikátního. Takhle dementní film se opravdu jen tak nevidí. Možná, že se jedná o autobiografický film scénáristů.

• 28.4.2010  14:54

60% Několikrát jsem řval smíchy nad povedenými vtípky. Bohužel se najde i dost nudných míst. A nejhorší je, že některé vtipy již působí vyloženě trapně. Jako např. v letadle, na letišti nebo mokré kalhoty na WC. To už opravdu není moc vtipné. Ovšem takové čištění obrazu nebo noční návštěva galerie určitě pobaví. I přes všechna negativa je tento film pořád lepší než nudné, ubohé a dost trapné Prázdniny.

• 28.4.2010  13:31
    Planeta 51 (2009)

Animované filmy mají jednu obrovskou výhodu. Fantazii se meze nekladou a je možné vytvořit úplně vše. Bohužel tvůrci moc velkou fantazii nemají a celý film vlastně stojí na tom, že domácí jsou zelení a mají tykadla a mimozemšťanem je člověk. To je asi tak vše, co je na tomto dílku originální. Snad ještě ten zvláštní déšť stojí za zmínku. Celou dobu jsem měl dojem, že už jsem to viděl. No, aby ne, když film je plný všech klišé o mimozemšťanech, která napadnou i málo zkušeného milovníka sci-fi filmů. Podle traileru to vypadalo na velkou srandu, bohužel viděl jsem jen průměrný animák. Nuda se sice nedostavila. Asi byla zrovna na oběžné dráze kolem Země. Ovšem nemůžu napsat, že bych zažil něco výjimečného. Pohodový film, který neurazí, ale ani nenadchne.

• 12.4.2010  18:17
    Fakta Barbory Tachecí (TV pořad) (2009)

Trochu textu ze stránek TV Prima: Vážení televizní diváci, vzhledem k řadě nemístných příspěvků, které nikterak nesouvisely s pořadem a měly navíc značně vulgární vyznění, rozhodli jsme se tuto diskusi uzavřít. Děkujeme za pochopení. --- Co k tomu ještě dodat? Snad jen, že nejsem jediný, koho brambora telecí nasírá … trapný pokus o vtip … je mi úplně lhostejná a nemůžu ani napsat, že na ni seru i toho lejna by bylo škoda.

• 7.4.2010  20:42
    48 hodin (1982)

69% Už to jaksi není úplně ono, ale pořád to má své kouzlo, tak jako mnoho podobných filmů z té doby. Možná, že za mé nízké hodnocení může příšerný dabing novy. Eddie Murphy dabovaný Dejdarem – to je fakt zlý sen, něco hnusného!

• 7.4.2010  19:03

Horor? To snad ani ne, ale velmi příjemná komedie, u které jsem se vůbec nebál, ale dobře bavil. Vždyť i ty mrtvoly vylézající z hrobů vypadají docela sympaticky. Je to roztomilé, trochu naivní, ale dobře se na to dívá. 75%

• 7.4.2010  17:20

Ještě tak před 12 lety by mi to možná urvalo koule a nebo bych si musel aspoň vyměnit prádlo, ale teď už je to jen akční film, který je docela vtipný a také celkem napínavý. Není třeba moc přemýšlet, protože od určité chvíle je docela jasné, jak se to bude vyvíjet a o co jde, a že hlavní hrdinové vše zvládnou s naprostým přehledem (skoro) a ještě k tomu mají plno blbých keců (hlášek). Není to tedy žádný zázrak, ale jsou tu Bruce Willis a Damon Wayans a právě oni udržují celý film nad průměrem, právě těmi blbými kecy :) … 76%

• 6.4.2010  00:35

50% - nic moc, sice jsem se nenudil, ale že bych nějak chrochtal blahem to také ne. Jednou se podívat mi docela stačilo. Viděl jsem to včera a dnes už si nepamatuji ani jeden zajímavý okamžik – vlastně ano! - sklep plný vína jako v bazénu.

• 4.4.2010  20:43

Aaaaaaaah … nuda … nuda … a hlavně obrovské zklamání – bylo to mnohem horší než jsem si kdy dokázal představit – tohle přece nemohl natočit Tim Burton. Hlavně, že je to ve 3Deli. No, škoda, snad někdy příště Time.

• 4.4.2010  18:41

Zdeněk Troška je pro mne přesně pravý opak toho, čemu se říká velmi oblíbený režisér. Na jeho film bych v životě nešel do kina ani kdyby mi někdo zaplatil vstupenku. Stačilo mi se dívat na jeho výtvory v televizi, ta má aspoň tu výhodu, že ji můžu vypnout a pochybuji, že Zdeněk Troška změnil svůj „styl“. Informace o tom, že film je ke stažení je sice zajímavá, ale zcela irelevantní.

• 18.3.2010  14:37
    Drž hubu! (2003)

Quentin je dobrosrdečný méně inteligentní, ale má obrovskou sílu. A asi jeho největší vadou je jeho na nervy lezoucí ukecanost. Ruby je zkušený gangster a touží po pomstě. - Když dáte tyto dva rozdílné týpky dohromady co vznikne? Výborná francouzská komedie, která je vtipná od úplného začátku až do samého konce. Nemůžu si vzpomenou na nějaký další film u kterého bych řval smíchy už v první minutě. Yen má přece výhodný kurs …

• 15.3.2010  20:15

odpad! a ještě jednou odpad! Příšerné, hnusné, odporné. Děj žádný. Grafika tak ubohá, že to snad ani není možné. Praha má tolik legend a pověstí, že by to vydalo na celý animovaný seriál. Ovšem nesměli by ho dělat ti samí lidé jako tento kozí průser. Nemůžu tvrdit, že jsem se nudil. Po chvíli jsem se začal “kochat“ tou odpornou grafikou a hledal jsem různé chyby a nedostatky, a že jich tady je!!! Ovšem po celou dobu jsem měl naprosto kamenný ksicht, protože se není absolutně čemu smát. Dokonce jsem si ani nevšiml nějakých podstatných pokusů o humor. Pokud tedy pominu „humor“ sexistický, který působí trapně. Snad jsem se mohl smát jen sám sobě, že mám tolik trpělivosti dívat se na něco tak nesmyslného a zbytečného. Dost by mne zajímalo, jestli tvůrci měli vůbec představu pro koho bude film určen. Pro děti to určitě není.

• 15.3.2010  20:14

Nikdy bych neřekl, že mne může animovaný film tak dojmout. Citlivější povahy by si měly připravit kapesník. Ale zárověň je to i velmi vtipné a najde se tu i nějaké to životní moudro. Už jen ten dobrodruh, který téměř celý život stráví honěním se za nějakým monstrem jen proto, aby druhým něco dokázal, je aspoň podle mne k smíchu a politování zároveň. A vlastně se z něj stane pořádný hajzl, který je schopný čehokoliv. A to jen kvůli své ješitnosti. Viděl jsem to sice jen v češtině, ale dovolím si tvrdit, že se dabing moc povedl.

• 5.1.2010  18:36
    Jižní Pacifik (TV seriál) (2009)

Mám velice rád kvalitní dokumenty o přírodě a BBC je zárukou velmi vysoké kvality. Precizně natočené záběry, zajímavé komentáře a příjemná hudba … … A i když se tam asi (zcela jistě) nikdy nepodívám, tak přesto doufám, že příroda zůstane co nejdéle tak krásná a nezničí ji chamtiví konzumenti hamburgerů a podobných sraček .

• 18.12.2009  19:43

Tim Burton se musí obracet v hrobě ….. trochu jsem se zasnil a zapomněl jsem, že je stále rok 2010. Moc se ti omlouvám Time. Mám tvoje filmy moc rád. Doufám, že nikdy nenatočíš něco tak nudného, otravného a zbytečného. Souhlasím, je to debilní film.