The Green Inferno (2013)

Výborná komedie, takhle jsem se už dlouho u filmu nezasmál. Nevím jestli to byl režisérův záměr, ale hned od začátku jsem všem těm hloupým a nesympatickým americkým idiotům přál co nejbrutálnější smrt, což mi tvůrci splnili. V některých situacích se ale zbytečně drželi zpátky, to asi aby všem těm hloupým americkým idiotům co se na to budou koukat nebylo špatně z přílišné brutality nebo nedej Bože!!! z lidské nahoty!!!

Experimenter (2015)

Nestandardně pojatý životopisný film, který před diváka pokládá velice zajímavé myšlenky a otázky. Doporučuji. P.S. Obsah filmu napsal totální diletant.

Cooties (2014)

Těšil jsem se na zábavné dětské zombíky a mile potrhlé hlavní hrdiny, místo toho jsem dostal jenom nudné dětské zombíky a naprosto nesympatické hrdiny, kteří se chovají jako neskutečně dementní kreténi. To bolelo. No, alespoň jsem si u toho stihl přečíst noviny.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Nechápu z čeho jsou tu všichni tak nadšení. První díly byly celkem fajn, nádech tajemna mě udržoval v napětí, pak ale v pátém díle přišlo odhalení a klady seriálu šli rychle do kytek. Zvrhlo se to v tuctovou, neoriginální a nudnou ptákovinu, nesmysl střídal nesmysl a na konci už to byla jenom špatná parodie. Jo a Twin Peaks to nevidělo ani z rychlíku.

Terminator Genisys (2015)

Jsem velký fanda prvních dvou dílů. S nimi se toto samozřejmě nedá srovnávat.Trojka a čtyřka, to je příšerný humus, ze kterého mi naskakují pupínky. Oproti "nim" je tento díl velmi povedený, hlavně první půlka byla výborná, možná právě proto, že se dějově potkává s jedničkou. Druhá půle je už slabší, ale rozhodně lepší než poslední dva "skvosty". Překvapivě se mi to líbilo! Hurá!!! Arnold je pořád dobrej!

Shoda (2014)

Herecký koncert Patricka Stewarta!!!

Projekt minulost (2015)

Nebylo by to bývalo vůbec špatné, ale tvůrci se od půlky filmu tak totálně zamotali do časových paradoxů, že už se z nich do konce filmu nevymotali, takže je to ve finále velkej nelogickej myšmaš.

Inherent Vice (2014)

Pan Fénix nemá absolutně chybu!!! Ještě lepší vyhulená palice, než Macháček v Samotářích.

The Phoenix Project (2015)

Čtyři hoši 92 minut sami v garáži. Jako gay porno určitě dobrý a pro fajnšmekry si přibrali králíka!