Návrat Sommersbyho (1993)

Chýbalo tomu trošku viac rozpracovať príbeh s postavami, ale aj tak je to celkom dobrá dráma.

Terra Nova (2011) (seriál)

Niektoré diely zaujali, niektoré moc nie. Seriál hodnotím ako priemer i keď s veľkým nevyužitým potenciálom.

Spartakus (2010) (seriál)

Najlepší seriál, aký bol kedy natočený s historickým motívom. Gradácia deja je vynikajúca, prekvapivé momenty, citové zauzlenia, bitky v aréne i mimo nej a intrigovanie. Super! MEGA!!!

Kdo hulí, ten umí (2001)

Jedna z najlepších černošských komédií vôbec. Kto je proti bylinnkám nech nepozerá :).

Lidice (2011)

Ľudská tragédia počas 2. svetovej vojny. Zaslúži si 5 už len kvôli obetiam. Hlavný predstaviteľ uväznený za vraždu svojho syna a následný trest po prepustení - nenájdenie svojej obce a s tým vedomím žiť až do konca svojho života - dostatočný trest?

Vřískot 4 (2011)

Vynikajúca séria, čo viac dodať.

Noc žraloka 3D (2011)

Pár dobrých scén v tomto filmíku bolo. Je málo dobrých filmoch o žralokoch, nepočítam dokumenty :). Ale celkom sa to dalo.

Mezi vlky (2011)

Nesedí mi tu podprahová línia s dvomi ľuďmi: manželka a otec. Dovoľte mi skritizovať to heslo, čo to má znamenať? Vyznieva absolutne trápne. Film bol pekný, ukázal drsnosť, ale chýbalo mi tu viac záberov z prekrásnej scenérie. Pozerateľné to bolo, ale takéto dobrodružné filmy by sa mali dať pozerať viac-krát.

Alcatraz (2012) (seriál)

Hltám diel za dielom, zaujímavé pojatie kriminálky. Dohltal som, seriál zrušený :P.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Už viem čo chýba filmu, keď sú v ňom iba triky... Herecké umenie.