Ona (2013)

Ze začátku mě film zaujal. Postupně jak plynul čas mě přestával bavit. Na můj vkus je příliš dlouhý.

Pařba na třetí (2013)

Úspěšné zakončení trilogie, která velmi pobavila. Napínavé od začátku do konce! Velmi mě pobavila.

Pot a krev (2013)

Když jsem četl herecké obsazení, říkal jsem si, že to bude pecka. Ale byla to nudná americká "blbá" komedie o ničem...

Rivalové (2013)

Velmi emotivní zážitek, silný příběh. Skvělá kamera, akce, obsazení herců :) Doporučuji

Tísňová linka (2013)

Správný thriller, napínavé od začátku do konce.

Vlk z Wall Street (2013)

Film, který stojí za to ! Krásný, svižný a zábavný průběh tří hodinového filmu.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Film, který mě velmi zklamal. Očekával jsem komedii. Místo toho člověk dostane dávku citátů o hledání smyslu života. Do filmu jsou zasazeny fantasy prvky - moc se mi to nelíbí. Jediné pozitivní bylo herecké obsazení B.S.

12 let v řetězech (2013)

Příběh podle skutečné události, který je velmi emotivní a vyvolává silné rozrušení. Co se týče děje tak ten není příliš silný, celkem se táhne - asi snaha vžít se do situace. Závěr byl povedený a proto 3/5

Únos (2012)

Psychologické drama, které se spíše odehrávalo v kanceláři. Celý film je o pokusu vyjednávat, norské podání mi přijde nudné oproti filmu C.Phillips. Čekal jsem od toho více.