Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Hmm.. Asi nikdy totálně praštěnému Jimovi nepřijdu na chuť. Když už, tak trochu umírněného.. (Truman show atd.)

Agora (2009)

Nemůžu si pomoci, ale konečně živý historický film, který neplýtvá okatými CGI pozadími. Vše ostatní podstatné napsala Galadriel...

Air America (1990)

Překvapivě mi to sedlo. Atmosféra neustálého "vzdoru" armádě (to co tolik uznávám na MASHi), i když Gibson neni žádný andílek, a vtipný cucák Downey Jr. mě dokázali na celé dvě hodiny neskutečně bavit. Kousky s letadly jsou parádní. Kde jsou ty časy, kdy se všechno nedělalo CGI...

A.I. Umělá inteligence (2001)

Tam kde se ostatní nudili, já koukal s otevřenou pusou.. Tam kde ostatní už spali, já byl strašně moc dojatý.. a že se to nestává zas tak často..

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Kdyby se jednalo o speciální 105 min dlouhý díl, mlaskal bych blahem o trochu víc, ale takhle je to jen jedna epizodka s absolutně NEfilmovým potenciálem... Já chci zpátky zelený mužíčky a včelí roje;)

Alcatraz (2012) (seriál)

Sam Neill.... Už jen kvůli němu budu koukat pořád, snad mě začne bavit i opakující se schéma. První znělka seriálu ovšem mohutné mrazení v zádech.*********** díky ukončení seriálu, vyznění do prázdna a celkové pachuti zabitého času.. 5/10

Alice (2009) (seriál)

Snad normálně bych dal za 5/10 3*, ale tady zaokrouhlím dolů, protože mě po dlouhé době neskutečně rušila hudba.

Alois Nebel (2011)

Díky ohlasům jsem očekával děsnou nudu, ale nakonec film až nezvykle rychle utekl. Jasně, příběh vydá na pár stránek (i tak ho někteří nebyli schopni pochopit :D), ale hlavní byla atmosféra a ta mě smetla. Je jasné, že film stojí hlavně na audiovizuální stránce a to prozatím bohatě stačí.

Amblin' (1968)

Nádherný road trip dvou mladých lidí.. Hned bych vyrazil a začal stopovat.