• Romantický

Adam and Evelyne (1949)

Nemastné-neslané. Objevilo se pár úsměvných okamžiků, ale do komedie to má daleko, taky se tam mihl (opravdu jen mihl) kapánek romantiky, ale k označení romantický film to má opět daleko. Hodně těžký průměr s nevyužitým potenciálem (znám lepší filmy s touhle tématikou) .

Agassileul bootakhae (2009) (seriál)

Slabé. Na to, jaké tady mají herecké obsazení, je ten scénář poměrně neduživý.

Agiwa na (2008)

Roztomilé každým coulem, od počátku až k závěrečným titulkům!

Ach, můj duchu! (2015) (seriál)

Věřím, že hodnocení tohoto počinu bude hodně různorodé. Ze začátku jsem si myslela, že ode mně nevyfasuje víc než 2*, jenže se to v polovině tak dobře rozjelo a tak mě to chytlo, že dávám nakonec 4*. Hlavní hrdinka byla na začátku opravdu nesnesitelná, ale pak jsem si ji oblíbila. V porovnání s The Master's Sun to nedosahuje takové kvality, ale zase na druhou stranu se tady ta zápletka vyvinula vážně luxusně. Z Lim Ju-hwana mě mrazilo v zádech! 4* jsou možná trochu nadhodnocené, ale hlavní dvojice (trojice) byla pak vážně fajnová, tak si nemůžu pomoct a ty 4* tam prostě plácnu!

Aieonmaen (2014) (seriál)

Tak do poloviny to bylo bláznivé, ale vtipné. Hodně jsem se nasmála, líbily se mi napsané charaktery postav, navíc malý Chang byl vážně rozkošňák. [Spoiler] Pak ale začali křísit mrtvé a z bláznivé komediální romance se stala trapná a zbytečná přetahovačka o to, kdo se pro koho obětuje a proč. Navíc konec byl pro mě naprosto neuspokojující. Ách jo.

Aim High (2011) (seriál)

Pohodářská sranda, výborná volba hereckého obsazení. Parádní oddechovka.

Alenka v říši divů (2010)

I když už je to nějaký ten "pátek", co jsem se usadila v kině, abych zhlédla 3D projekci, stále si pamatuji, co jsem si řekla po skončení - "A za to jsem utratila 300Kč?" Kostýmy, Depp - jedna hvězda.

All's Faire in Love (2009)

Až na ten typický vývoj vztahu hlavní dvojice to byla velmi příjemná podívaná. Renesanční festival byl opravdu kouzelný, to se musí nechat.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Moje guilty pleasure. Prostě mě hrozně baví sledovat ty photoshooty, všechno ostatní většinou přeskakuji...

An na yu wu lin (2003)

Ehm... Wow. Proč jsem se na to dívala, sama nevím..