Tarako

Martin Cvrkal

okres Brno

<< předchozí 1 2
    • 30.11.2014  14:37
    Fakta nebo fikce (TV seriál) (2010)

Jediní mimozemšťani v tomhle pořadu jsou ti samozvaní experti z "týmu vyšetřovatelů". Když ale vydržíte dostatečně dlouho, možná se nad tou jejich blbostí začnete i bavit. Kdo ví.

• 6.2.2014  23:08
    Ona (2013)

Asi si konečně pořídím počítač.

• 29.1.2014  09:32
    Vejška (2014)

Mladej Vorel je na tečku a ty stmívačky po každé scéně, o kterých se tu už taky někdo zmiňoval, taky. Když ale sedíte v kinosále a připadáte si, jako byste na plátně sledovali svůj život, nemůžete dát míň, než 4*. I když objektivně je to sranec, to je asi fakt.

• 21.8.2013  00:03
    Pouta (2009)

Still better love story than Twilight.

• 15.7.2013  12:38
    Proč chudoba? (TV seriál) (2012)

Berte moje hodnocení trochu s rezervou, neviděl jsem totiž bohužel celou sérii, ale jen jeden díl s podtitulem "My chudáci". Ten ovšem neměl chybu, doporučuji všema deseti, hlavně pro tu geniální a vtipnou animaci. A těch 50 minut uteče jako voda i když je jedna hodina ráno a vám se chce strašně spát.

• 17.4.2013  12:07

Kromě malé Joon byli všichni, ale opravdu všichni ostatní na přesdržku. Ta jediná držela film jakš takš pohromadě a s tím i mě u televize. Sama o sobě ale podle mě nestačí na to, aby měl tenhle film nějakých 80%, což díky mému hodnocení naštěstí už nemá. Ještě pár takových filmů a budu zcela vyléčen z představy, že Jižní Korea točí jeden bezvadný film za druhým.

• 6.4.2013  21:29
    Polívka na víně (TV pořad) (2013)

Ani nevím, za co tu hvězdu dávám. Asi z respektu k Bolkovi. Uplně zbytečná talk show. Co mi ale vrtá hlavou je, z jakýho důvodu jsou zváni hosté typu Michal David a pod.? Ono je asi jednodušší sáhnout po seznamu "celebrit", který už vystřídaly všechny pořady v televizi nejmíň tisíckrát, ale rády přijdou i sem, aby shrábly honorář za nic, než vyhledávat a zvát aspoň trochu zajímavý a neokoukaný tváře, jak je tomu zatím u Krause. Prostředí je taky příšerný, když už by měl mít Bolek nějakej pořad, tak přece a jedině v zakouřený putyce a s pivem v ruce. No a mega trapnej Pavlásek tomu fakt pomáhá. Achjo.

• 2.4.2013  14:50

Skvěle obsazená, brilantně zahraná, úžasným soundtrackem podtržená a nádherně nasnímaná nuda.

• 27.2.2013  09:30
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Když se tam zrovna nemluví, tak to nemá chybu.

• 18.2.2013  14:37

Nejvíc nejlepší stand-up co jsem viděl.

• 2.2.2013  15:30
    Kdo je tady ředitel? (2006)

Na Islandu museli poslouchat dánský kecy 400 let, já sice jen hodinu a půl, ale i tak jsem se během té doby chtěl nejednou oběsit na pásce z kopírky.

• 17.1.2013  20:00

Nepochopitelná hipsteřina s otravně roztřepanou kamerou a jedním uřvaným černochem. Dvě hvězdy za S K V Ě L E J soundtrack, ten zbytek už za moc nestojí a nezachrání to ani pár obřích prasat z pravěku (WTF?).

• 6.11.2012  13:41
    Adeul (2007)

Konec mě sice moc nenadchnul, ale to, co mu předcházelo je top asijské kinematografie. Gang Sik je neskutečný sympaťák.

• 18.10.2012  14:15
    Partička (TV pořad) (2011)

Eh..heheh... tak to fakt ne. Jestli někdy úroveň české (československé) "zábavy" klesla na dno, pak se Partičce podařilo zavrtat hluboko pod něj. Ale jo, chápu, že je tenhle pořad určen spíš pro lidi, co si v Krokodýlu nechávají zahrát "Šrouby a matice" a do kina chodí na filmy Marie Poledňákové. Jen mě opravdu děsí, že jich je kolem tolik.

• 18.10.2012  14:06
    Mazel (2012)

Takovýho sympaťáka, jako byl Denis, jsem na filmovým plátně už hodně dlouho neviděl. Několikrát mi dokázal vykouzlit úsměv na rtech a přitom bylo jedno, jestli se zrovna předvádí před zrcadlem anebo se nesměle seznamuje se svojí thajskou "budoucí ženou". Jinak jde o pomalý, ne však úplně nudný film o hledání štěstí, lásky, svého místa na Zemi, ...což mimo jiné znamená zbavení se svojí otřesné matky. Díky Kimu Koldovi v roli Denise to ale rozhodně stojí za vidění. :)

• 17.10.2012  21:39
    Submarino (2010)

Uf uf.. a teď bych prosil Medvídka Pů a tolik cukrové vaty, až budu zvracet Skittles. Tohle byl depka film jak sviň.

• 16.10.2012  12:27

Dal bych 3* ale bojím se verbala. :))

• 9.10.2012  11:35
    Hwanghae (2010)

Jsou filmy, kterým přepálená, skoro tříhodinová stopáž neuškodí. Tenhle to ale není. Slabší 4*.

• 19.9.2012  18:08
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Dva a půl chlapa = dvě a půl hvězdy

• 7.8.2012  10:56

Začátek filmu, respektive cca první půlhodinka, pro mě byl docela oříšek. Popravdě se mi zprvu film nelíbil ani trochu, všechno mi přišlo na můj vkus až moc strojené, zdálo se mi, že herci občas zbytečně přehrávají a nevěřil jsem jim ani ň, prostě ble, tfuj a film jsem vypnul. Pak mi došla zásoba ostatních filmů a mně pro mou lenost nezbylo, než dát Open City druhou příležitost. Začátkem jsem se napodruhé prokousal a zvykl si. Jak se příběh rozvíjel, pronikal jsem do něj čím dál víc, postavy si oblíbil a se zájmem sledoval, co bude následovat. A následoval klasicky korejský epický konec plný umírání, rádoby zvratů a slz. Na druhou stranu jsem se u filmu nakonec dobře bavil a děj si užíval, stejně tak, jako povedené souboje gangsterů, krásu a půvab hlavní "hrdinky" Son Ye-jin a nakonec i soundtrack. Slabší 4.

• 3.8.2012  10:18
    Sedm epoch rocku (TV seriál) (2007)

Mrzí mě absence kapel jako AC/DC, Joy Division, The Cure a pod. Ale i přesto se jedná o jeden z nejlepších a hlavně nejzajímavějších hudebních dokumentů, co jsem měl čest vidět. Ani vteřinu nenudí, od chvíle, co jsem zapnul první díl jsem se nemohl odtrhnout od televize. Technicky skvěle zpracovaný dokument, úžasný autentický záběry a vyprávění lidí, kteří byli přímo u zrodu těch nejslavnějších rockových pecek světa. Tohle si žádný hudební fanoušek nesmí nechat ujít. Tečka.

• 31.7.2012  10:39
    127 hodin (2010)

Oh Danny Boy(le).. Gratuluji, po Slumdog Millionaire jsi přišel s touhle nemastnou a neslanou ódou na blbost jednoho arogantního frajírka, jehož osud je mi po celých 90 minut naprosto jedno. Nemá smysl se ani nijak rozepisovat, v podstatě souhlasím s Verbalovým komentářem.

• 15.4.2012  18:36
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

:D :D :D

• 3.4.2012  11:24
    Le Havre (2011)

Práce s kamerou a se světlem by vydala na plný počet hvězd, stejně jako celková stylizace filmu, bohužel, kombinace utahaného tempa (dvakrát jsem u filmu usnul), zvláštně napsaných dialogů a poměrně špatných titulků (za které samozřejmě tvůrci filmu nemůžou) u mě celkový dojem sráží.

• 4.2.2012  19:02

Nejnudnější Jarmuschův film, co jsem viděl.

• 31.12.2011  11:50

Kdo má ty slzy pořád utírat...

• 19.9.2011  09:50

Magická záležitost, tenhle film. Sladší než sám cukr, až se člověk místy bojí, že si zkazí chrup. Nicméně funguje opravdu skvěle a jeho atmosféra vás naprosto pohltí. Nedá se nevyzdvihnout luxusní obsazení, které je až po okraj nacpané hvězdami a i přes jejich velký počet se nestává, že by některá z nich zanikla pro nedostatek prostoru. Film je napsaný tak skvěle, že i malá role velkého herce zde má své místo a i když někteří z nich mají ve filmu jen pár minut, dokáží během nich opravdu zazářit. To pak člověk jako já, dokáže při konečném součtu všech pro a proti odpustit i těch pár maličkostí, které mi v ostatních případech celkový dojem kazí (hudební čísla, jedenáctiletý chlapec rozdávající životní moudra a pod.). Nezbývá mi, než smeknout a užívat si úsměv na tváři, při vzpomínce na jednotlivé scény plné vypilovaných supervtipných a hlavně inteligentních dialogů a hlášek. Palec nahoru.

• 14.9.2011  00:21
    Drive (2011)

Tak popořadě. Úsměv Carey Mulligan jsem si zamiloval už v An Education a na fakt, že Ryan Gosling je frajer a dokonce umí i hrát jsem přišel u Half Nelson. Ale nikdy by mě nenapadlo, co se stane, když tyhle dvě ingredience někdo spojí dohromady. Vždycky, když se objevili ve společné scéně, jsem byl fakt unešenej. A vůbec tam nemusel nikdo mluvit. A bylo úplně jedno, jestli kolem cákala krev. Tohle prostě fungovalo. Popojedem. Akce super - bylo jí tam tak akorát a některý scény mě celkem zaskočily a příjemně překvapily (ještě víc mě překvapilo, že se při nich sálem nesl smích a já v něm měl svoji účast). Soundtrack luxusní a dokonce i ten děj nabídl pár originálních nápadů. Já jsem prostě spokojenej. Jediný, co mi trošku skřípe mezi zuby je celková stopáž, která se klidně mohla přehoupnout přes dvě hodiny. Ale co. Jinak VELKÝ DÍK redakci ČSFD a pořadatelům projekce v Brně, díky které jsem tenhle film mohl vidět zaprvé dřív, než "běžný" divák a zadruhé zadarmo a tím pádem ušetřit na dvě luxusní po-projekční piva na báru. :))

• 7.9.2011  15:34
    Polda a polda (TV seriál) (2010)

Ne, ne, ne. Křečovité až trapné. Většina vtipů vyšumí, takže během jedné epizody jsem se zasmál kolikrát? Jednou? A to možná přeháním. Nesympatické je jak duo hlavních protagonistů, tak i sbor vedlejších postav. No a ten dabing...ten tomu taky moc nepřidává.

• 29.8.2011  22:16

"My Sassy Ghost", říkal jsem si. Jenže pak přišel ten závěr. Uf uf. Tohle bylo ve výsledku lepší, než My Sassy Girl a pro mě tedy jeden z nejlepších JK filmů, co jsem viděl.

<< předchozí 1 2