Arch Enemy: Revolution Begins (2007) (hudební videoklip)

.V mene šestnasteho komentara :Milujem Arch Enemy a ich dravost a uprimnost.

Stopy krve II: Kolem obchází smrt! (1994) odpad!

Ale hovno, čisty odpad,.. už žiadne fuckmenty tohoto typu... zbytočne jak stierače na ponorke. Tak znie patnasty komentar.

Faces of Death (1978) odpad!

Moj krasny sympaticky štrnasty komentarik: Tuto sracku som si pozrel zo zvedavosti, kedze nasa mladez na tom davno ulietala. Chapem,.. teda nechapem. Co je na tom dobre a fascinujuce? asi som fakt hlupy a nevidim do hlbky,ako pritomni uzivatelia,ale ja sa s tym nezmierim. Fascinacia smrtou, hlavne zvieracou, radoby zahovnene umelecke art zabery a snaha sokovat. Fakt kurevsky omyl. Snad uz nikdy viac............. odpad!

Pozemšťané (2005)

Skromny trinasty komentarik: Nature+Animals+Humankind - Make the connection. Ja si myslim že to stačí nie? Len keby si clovek uvedomil...

Jatka - Krvavý úkol (2005)

Moj dvanasty komentar bude trocha nezrozumitelny, ale kto otvorí srdce alebo google translator, tak bude vediet o com pisem: Tất cả công nhân là những cỗ máy. Nhẫn tâm, vô tư, và họ vẫn thưởng thức nó và tôi mang nó cho các cấp. Tôi sẽ không nói số tiền đó không thể kiếm được bằng cách khác. nó không phải là một phương sách cuối cùng để nuôi gia đình. chúng ta đang ở đâu? Cá nhân, tôi sẽ không muốn gặp bất cứ ai, hãy để một mình bắt tay. Đối với tôi, nó chỉ là người nghèo. Tôi không hối tiếc muốn bất kỳ của họ. Bohuzial, a vravte si co chcete.

Stop Circus Suffering (2008)

To je teda drsne. uz jak maly som cikusy neznasal a nenavidel zmrdlych schizofrenicky spjatych principalov a mrdnute asistentky. Ako vedel som ze to tak funguje, preto nepodporujem take sracky... mali by to zrusit, a ked chcu ludia vidiet zvierata , tak šup do klietky a poď ho na safari.Tolko asi moj jedenasty komentar.

What Price Beauty? (1977)

Nie nie, k jubilejnemu desiatemu komentaru, ktory bude skoro bez slov, nedam hodnotenie. Toto nie. Ma mi to otvorit oči, ktore su otvorene, ale skor mi to buduje velku averziu voci cloveku. Tpfuj,zbohatlici.!!! Co tak pohovka z ludskej koze?

Captive Cruelty (2013)

Lukyho deviaty , skoro jubilejny komentar asi takto: Po zhliadnutí som lapil nervy a humanisti mi v duchu boli ukradnutí, zabil by som. Ale na druhu stranu zabiješ debila a zavru Ta za človeka. Už dosť !

Lví archa (2013)

Siedmy komentar: Prekažme zvieratam jednu malu službičku, otvorme klietky a dajte im to co im v skutocnosti patrí a skrčme sa do kuta hanbiac sa za tie činy. Preco si človek myslí že si moze dovolit všetko? Navrhujem experiment, na jeden tyžden obrátit situaciu. Sice neviem či by to pomohlo. Možno by si človek uvedomil, no neviem. Na druhu stranu tlieskat ludom a ich ochotu pomoct tejto divej zveri na slobodu z pazurov cirkusov a inych zmrdlych predstavení, Animal Defenders International maju u mna velky rešpekt. Povznášajúci príbeh o statočnosti, spolucítenia, priateľstva a odhodlania.