E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Taak, prešiel som peknou exkurziou tohto blazinca, ale charakterom mi nepohlo.Čo je vcelku paráda.Subjektívne - nemam rád nadcasy,to som potom unavený a klesá aj miera hodnotenia. Je pravda,ze fíhaefekt sa dostavil neraz,samozrejme je to plus.Plus postavičky, opat raz skvelý vizual,ani hudobna stopa nezaostáva pozadu. Všetko pekne zosynchronizovane a prespikovane takou tou "depka"atmosférou.Ale ako tvrdím sám sebe,chcelo by to pristrihnut.

Kouzelná romance (2007)

Docela roztomily paprikáš so všetkými ingredienciami, ktoré potrebuje aby chutil ako mal. Postavy som si obľúbil, su velmi sympatické, ano ano,vrátane veverickomysi ( kreslenej aj digi), vcelku podarene oko strejdu Burgessa,ktory podobne videl i Gumpa. Dovolili mi pochváliť aj hudobnú stránku,tak pochvalen buď komposer. Ono to neni špatné,to vôbec nie, ale hviezdy by silnejšie svietili, keby mi do oči slzy vtlacili. .. Takze môžem ísť spokojne spať s úsmevom na tvári a polibeny polibkem z čistej lasky. Dobrú noc.

Krvavá lázeň (1999)

Namiesto krvavého kúpeľa bol jemny červený psycho poprasok prelnuty príjemnými disko argentovskymi farebnými filtrami sprevádzaný hercami i hereckami ,papiermi i ceruzkami. Vahanie medzi tri a štyri. Kameň papier nožnice rozhodli.

Padesát odstínů šedi (2015)

Nebulo to až take plane jak som sebe myšľel. Kňižku som ňečital, ľem vidzel vo vitrinke mojej frajirky. Aľe to nevadzi, bo ja kňižky nečitam. Ten tu film me neuražil, nesklamal, ale ani nenadchnul, a nešokoval , i tak še na ňeho dobre kukalo. Mušim pochvalic paradnu muziku Dannyho Elfmana a aj kameru.Inakši to ľem taky priemer priemerovity, akurat en herec mi tam dajak nepasoval, a tote paprikovite scenky tiš mohli bic drsňejše. Dakus mi to pripomenulo v určitych momentoch Dzevec i pul tyždna. Nakoňec som spokojny a neunudzil som še našmerc jak podachtore. Možno še cešim na ďalšu časc,...uvidzime podľa teho či mi zavolaju jutre abo ňe... a pé es: Budz som šľepi, aľe narachoval som ľem tricec dzevec odciňoch, a sice ostatňich jedenac uvidzim v ďalšich dieloch.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Summa omnium partium Optimus saga te vidi oculis meis. Cantus, phantasia, et hastas, milvi, elixirs, sanguis, tenebris, magna script, insidias, venit, effectus, moribus, music, luna, lupus, cobali, serpentes, homines inficit, à multis post multum mirabilia. Harry Potter est perfectum. Vidi omnes partes simul, nec aura. Euge, Lorem Rowling Ms.

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Och môj stvoritelu, na čo som to narazil. Tridsiatyprvy komentár zvracia a je mu zle na žalúdku....

Hodiny (2002)

Tridsiaty komentar: takže, ehm... depka a nuda, na usnutie ako stvoreny.

Bůh žehnej Americe (2011)

Ako nasilie tvori dalsie nasilie, nasilim nic nevyriesis, a tak dalej.. Ale aka ulava pride cloveku, ked sa zbavi nejakej tej odpornej pliagy. Zhuleny dvadsiatydeviaty komentar. P.S.: Hrdinom som drzal prsty . Paradny krvavy underground od Zeda.

Jmenuji se Khan (2010)

komentar no.28: Dokonaly,silny, vtipny, smutny indicky film, ktory som si hned zaradil medzi oblubene. Je to velky milnik v indickej kinematografii, nevidim v nom ziadnu propagandu, ziadnu nutenost, proste to tocili indovia. keby to tocili amici, vyzeralo by to inak a myslim ze by som na to zvedavy asi nebol. Shahrukh Khan podava bravurny autenticky vykon, soundtrack starostlivo vybrany, kamera je okom božím, všetko je krasne vyrovnane, nič nenudí, nič nechyba , všetko odsypa ako ma a ked clovek pozera pozorne a dava sancu vsetkym detailom a vidi do hlbky, nieco si uvedomí. Neni to obycajna sracka, ten film ma zmysel, urcite kazdemu pripomina Forresta Gumpa, ktory taktiez tlaci na city,ale je to o uplne niecom inom. Fantasticky premakany a dojimavy zazitok.

Oči války (2009)

Dvadsiatysiedmy komentar tvrdi, že coscarelli videl jeden z najnudnejsich a najnenaplnenejsich filmov poslednych rokov,. Dvakrat sa zobudit,dvakrat pretacat, dvakrat pretierat oci, to nebolo unavujuce, skor to divanie do toho prazdna, ktore naplnila sice chvilku Paz, chvilku Colin a chvilku Kelly. no nebol to bijak pre mna, skoda....uuuuaaaaaaaah!