Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Nebudem plytvať svätým odpadom!. Hovno môjho maleho synka je príjemnejšie a voňavejšie ako toto nedefinovateľné americké pozérske dno v zastúpení polyvinylchloridovych škaredých naleštených tupých bezmozgov. Pevne len verím, že si z nich len štáb robil prdel, inak svet padá do záhuby.

Manborg (2011)

Film hodnotit nebudem , lebo sa to u mna este neda (neskor ma dvanasty zm ysel donuti isto podporit fullkom) ale zatial myslenu sestku hadzem soundtracku a uletenosti. Autorom tlieskam, splnili si "sen",neberiem vazne (za chvillku kultova vec). O.S.T je ale fakt bezkonkurencny. Astron 6 pekne zamakal.Takisto pivo s ladom .

Sám doma 4 (2002) (TV film)

Toto sa neda len tak hodnotit, pricom sa smejem nie na "vtipných scénach" (totalna absencia), no za tu marnu snahu byt vtipny. Look televizny, ale co robi film filmom je hlavny hrdina. Netusim , kde ho nasli, kde sa vyskytol, ale toto co tam predvadza, nad tym ostava rozum stat :D Pozadu neostavaju ani dvaja zlocinci (a ine ksichty) , ale to skoda plytvat slovami. Celkovo je to sice jeden velky omyl, ale paradoxne si bez neho neviem Vianoce predstavit.

Spotlight (2015)

-Nedopozerane-----. Nehorazne nudna uspavacka. Asi to neni podla mojho gusta, tak neberem, ale Aspon Ruffalo tam klincoval jezisa na kriz jak sa patri.Tema mi je znama, videno mnoho filmov a dokumentov o tom zbytocnom spolocenstve . ..zialbohu ,Thomasova oscarova sledovacka ma uspala a poslala nad oblaky. Druhykrat uz nie, dakujem.

What Price Beauty? (1977)

Nie nie, k jubilejnemu desiatemu komentaru, ktory bude skoro bez slov, nedam hodnotenie. Toto nie. Ma mi to otvorit oči, ktore su otvorene, ale skor mi to buduje velku averziu voci cloveku. Tpfuj,zbohatlici.!!! Co tak pohovka z ludskej koze?

Děsivý průmysl v Číně (2009)

Uz som si myslel ze ma nic nemoze rozplakat. Toto som ani nemohol dopozerat do konca. Srdce mi to nedalo. A ani nehodnotim.. neviem ako... a toto je moj prvy komentar na čsfd ... Nenavidim to! vrrrrr.... sa to deje vsade na svete,kožušinove farmy, bezemočne spravanie , a chovanie zvierat len na to aby polozili zivoty pre rozmazlene ksichty tejto civilizacie, clovek nevie co by chcel,.. je to proti prírode toto.. fuj!