Svatební váza (1974) odpad!

Čo to bolo toto? Srať na nejake intelektualne žvasty, umelecke prežitie,... Čistá psycho sračka, uražajúca, zvrhlá..odporúčam len pre narušených schizoidov !!! Toto normálny človek s pravými životnými hdnotami musí ignorovať alebo už keď, tak spláchnuť do hajzlu. A tie intelektualne rozbory tohto hovna su takisto zbytočné, ako stierače na ponorke.

Jesus Christ Superstar (1973)

Milujem ten muzikal a nech si vraví kto čo chce, ukrižujte ma. Freedom! "sedemnasty komentar"PS: Matty,dik..

Harold a Maude (1971)

Napapany peknymi myslienkami a napity skvelym soundtrackom, ale obaleny v nudnom trojobale. Asi neni som na sedemdesiatky, skor na mladsie rocniky.

Kdo se bojí Virginie Woolfové? (1966)

OPUS MAGNUM! Na ostatne sa mozem vysrat. Taylor + Burton svoje role priam zili (vysluzeny Oscar). Neprijemne pravdive, ved konzumacia alkoholu a unudeneho otrepaneho dlhotrvajuceho manzelstva je odpocitavanie k apokalypse ( cest vynimkam) Tato psychologicka hra ma rozlozila na puzzle.

Zánik domu Usherů (1960)

Priznanie, ze som to videl ako mláďa nema vplyv na ortel. Pritomnost je dolezita. Všeobecne podmienky.: Pozorovateľ by mal dielo pozerať za tmy, v nočnych hodinach 2) Pozorovateľ by mal sledovať toto dielo sólo 3) Pozorovatel by mal mať holé nohy, aby cítil zakradajucu sa filmovu hmlu kdesi v jeho izbe ,4) Pozorovatel by mal byť totalne zdravy, s cistym nezanesenym nosom, aby cítil antikvariatsku aromu starozitnych vecí,nachadzajuce sa v tomto diele 5) Pozorovateľ musí byt triezvy samozrejme , 6) Pozorovateľ tohto diela neni povinny mat nastudovanu literaturu E.A.Poea 6) Pozorovateľ by mal neocakavat a unasat sa dejom.7) Pozorovateľ by mal byt na koniec filmu spokojny, a zaspavat s mrazivym pocitom. Splnil som si mnou stanovene podmienky.

Upír Nosferatu (1922)

Ked som mal desat, velmi sa mi zaryl pod kozu. Bal som sa i za bieleho dna na ulici medzi ludmi, - spomenuc na hlavneho hrdinu. V nedavnej minulosti grof vstal z popola a usidlil sa mi na dvd nosici (doprovodna organova hudba- mnamka) , Asi je mu tam dobre. Zavislost zacala. Film sprevadzany legendami, sem tam natoceny aj v niektorych slovenskych castiach (navstivene-zdokumentovane), ma uputava doteraz svojou strasidelnostou, rychlym a priamym a strucnym odrozpravanim, ale co si budem nalhavat, hlavnym bodom zasadnym je hlavna postava upíra, ktora je asi najstrasidelnejsia postava upíra v dejinach (pocta je pan Barlow v Salems Lot) .Prenasledovacka vo dne v noci doteraz. A ked sa bojim, film plni ucel. A ja sa bojim rad. A pojem Nosferatu- Symfonia hrozy je kult!! Film , po jeho prvom pozreti som zacal mat zaujem o filmy!