Láska nebeská (2003)

na "romanťárny" si nepotrpím ,ale tahle stála za to. bylo to vtipné, od začátku do konce jen a jen o pozitivní pěkné lásce.. něco takového by měl jednou za čas vidět každý pro zlepšení nálady a zapomenutí na mnohdy krutou realitu.

Snílci (2003)

název naprosto vystihuje děj. je to rozhodně šokující, ale i obohacující s notnou dávkou francouzského stylu. film nabádá k zamyšlení se, člověk si uvědomí jak volnost hraničící až s extrémem, tak i určité hranice, za které prostě už jít nejde.. už po pár minutách tohoto filmu mě napadlo jak to asi skončí. a překvapilo mě to.. myslim že můžu říct, že jsem tento film neviděla naposled..

Zrůda (2003)

nezapomenutelná Charlize Theron dokázala, že se jen tak něčeho nezalekne a dokáže ze sebe udělat "zrůdu" ..prostě klobouk dolů..

Ukrutně šťastni (2008)

snad každá malá vesnice na konci světa má svoje tajemství a každý vetřelec není vítán..pokud se nepřizpůsobí.. nejdříve to na mě působilo jako něco mezi Příliš rychlým nasazením a Silent hill..děj mi nepřišel nějak extra zajímavý, ale na konci vyplulo na povrch o co vlastně jde - držet hubu a krok

Demolition Man (1993)

tak na tomhle jsem ujížděla jako malá.. filmek má pár nedomyšlených much, ale stojí za to..

Mazací hlava (1977)

na jednu stranu si člověk říká: "CO???!!?!??" ale na druhou stranu ten co tohle vymyslel je buď totální blázen...nebo génius...a kdo pozná rozdíl?

Moonraker (1979)

já vždycky myslela, že "bondovky" jsou kvalitní a seriozní filmy, ale člověk se u nich děsně pobaví! :D

Sekretářka (2002)

obdivuju slečnu Gyllenhaal za její výkon..