Brána temnoty (2015)

Celkem strasidelny, hnusny lekacky obcas, ze zacatku zda se byt napinavy, pribeh skvelej, ale chybela tomu stava, absolutne nenapinavy konec, uplne jasny a rychly, byť nezamotany, tak bohuzel jednoduchý. Dalo se s tim daleko lip pracovat dle meho nazoru. Film tak na jedno zhlednutí, ale nezavrhuji, pekne momenty zapletka super, bohuzel jak je zvykem, tak konec se nepoved. 55%.

Trabantem až na konec světa (2014)

Zajimavy, ne moc napinavy na tak velky dobrodruzstvi. Sestrihany do ne moc zajimavych momentu, krom konec sveta, par velkych poruch trabantu a jeden napinavy moment, kde o trabant prisli skodo,. Kazdopadne plus za to, ze tak historickym kouskem jako je trabant, lze podniknout tak velky dobrodruzstvi.

Útok na Bílý dům (2013)

Působící thriller. Ani na vteřinu jsem se nebál, že to bude sračka v podání Channinga Tatuma. Jediná záporná výtka je asi ten typický "Americký trháák"! - Jedna skupinka obsadí Bílý dům, přičemž ve skutečnosti propašovat bombu do Bílého domu je nesmysl a následující John Cale, který vystřílí vše co mu do cesty přijde. 80%.

Seal Team 6: Dopadení Usámy bin Ládina (2012) (TV film)

Co se týče příběhu, tak vynikající spracování. Mělo to děj z pohledu vojáka. Líbili se mi ty scény na přípravu a trenink zabití Bina Ldyna. Jen malinko se mohla doladit ta výstroj vojáků. A závěr mohl být víc do detailů. Ale něják mi to nakonec nevadí, závěrečná lehce dojemná skladba vítězná byl povedená. Filmu určitě konkuruje film Zero dark thirty, který vyšel o chvilku pozdějc. Rozhodně ho budu chtít zhlédnout a porovnat, ale Code name: Geronimo splnilo mé očekávání. Takže 90%

Atlas mraků (2012)

Velice složitý film, těžko k pochopení. Je důležité ho vidět víckrát, aby jste určitý situace vstřebaly a pochopily. Mně byl děj chápan, že se odehrává v každé době (minulosti,přítomnosti a budoucnosti) příběh pořád stejné rodiny. V jednom časovym pásmu se například vrah změní na hrdinu atd.. Ve filmu je taky mnoho slušný efektů a né jen z budoucnosti. Film se mi líbil, ale nebylo to úplně ono. Supr nápad, který snad ještě nikdo nevymyslel. I přes to film byl pro mě zhruba průměrný. 55%

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Nejlepší díl z celý série! Myslim, že i ti, kteří Twilight považují za teenagerskou sr*čk*, tak tento díl dokážou pozitivně ohodnotit.! Chystá se velkolepý souboj "Titánů" .Měl jsem až husí kůži na konci filmu, konec mě prostě dostal ze všeho nejvíc. Hlavně závěrečná skladba od "Christina Perri - For a thousand years". Díky za tuto sérii. Přinesla mi 3 suprový herce, se kterýma jsem shlídnul parádní filmy - né jen Twilight. 98%

Patrola (2012)

Docela silný film pro tvrdé povahy. Po pár minutách shlédnutí jsem myslel, že z toho kina odejdu, ale pak mě to velice zaujalo! Doporučuji! Skvělý film. Je zde videt jaky to je opravdu dělat mezi gethem! 92%

Méďa (2012)

Tady neni co dodat, dost hodně vtipná komedie! 80%

Záblesky chladné neděle (2012)

No poměrně laciný scénař, který mě nakonec zaujmul. Jak se říká v jednoduchosti je kouzlo. 55%