Země zítřka (2015)

Očividně film nesklidil mnoho positivních ohlasů. Ale mě nadchnul nad očekávání. Sci-Fi téměř nesleduju a je pro mě více méně nezajímavým žánrem. Pokud nejde o vyložený klasiky. Kdyby nebylo zajímavé traileru, zřejmě bych si nevšiml ani názvu filmu. Taková moje zajímavost - jednou jsem videl ukázku z filmu a strašně mě ten film zajímal snad hodinu ho hledal a neúspěšně a nedávno jsem projížděl televizní kanály a tuším, že na HBO jsem zahledl scénu, jež byla součástí traileru. Asi někdo prostě chtěl, abych tenhle (pro mě vyloženě) TRHÁK!! viděl. Když to shrnu - efekty naprostá pecka (malý spoiler - rozpulení Eiffelovy věže apod) pastva pro oči. Příběh úchvatný, koncem až dojemný. Naprostý top herecký výkon hlavní aktérky (Britt Robertson) ani George Clooney nezklamal. Film mě bavil od začátku do konce. Skvělý příběh, skvělý scény,skvělý efekty, skvělá kamera a střihy a musim uznat, že i né špatný dabing vyjíměčně. Rozhodně doporučuji! 90%

Taxi 121 (2016)

Za posledni cca pul rok nejlepsi film, ktery jsem videl. Tento pripad me zajima od ranneho pocatku a film mi nemohl uniknout. Od stredu filmu napeti az do konce. Vzijete se do pribehu. Ja mel uplny krece napetim v brise a po skonceni filmu jsem ziral na platno. Veliky ocekavani jsem mel uz pred filmem a potvrdilo se. Leckdo rekne, ze je to prehnana sracka, ale mne se hodne libil. Typy takovyhleho filmu ja proste miluji. 95%

Hot Potato (1976) odpad!

Hovno sracek hoven 1% za sebikuv smich

Temný úsvit (2006)

Velice vydařený kousek. Hodně autentičnosti. 75%

Mělčiny (2016)

Z počátku to vypadalo velice nadějně. Ale postupne se z toho stavala kravina. Mluvim o roli zraloka, ktery se choval az moc chytre. Ale jinak dojemne. 45%

Nemocnice Motol (2016) (pořad)

Kazdy doktor, chirurg je pro me frajer. Takove zakroky jaky jsou doktori schopny delat, to je neuveritelne. Pro me naprosto spanelska vesnice. To bych dokazal spis slozit auto, i kdyz i v to to oboru jsem naprosty analfabet. Jsou to borci, desni technologie se rozviji vic a vic a nasi lekari jsou jeny z nejlepsich na svete a v tomto poradu date za pravdu !

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Lepší 3 hvěvzdy. Pribeh tak na dvě a půl akce bylo malo, ale kdyz byla, stalo to za to tak za lepsi 4. A prave alce mi tam chybela. Nejlepsi scena celeho filmu byl doprovod mexickou policií a následná akce v zácpě! 62%

Polednice (2016)

Popravde jsem cekal neco mnohem vic. A Erben se musi pekne otacet v hrobe, protoze to, ze prubeh se absolutne neslucuje s polednici to jsem bral, ale ten aburdni konec? To me rozsekalo. Celou dobu cekate v napeti, a s nejakou uvahou jak film skonci a nakonec vas to zklame, ze byste nejradeji zadali o penize za kino zpet. 18%