Vyměřený čas (2011)

Pecka film, určitě bych se na něj poďíval znovu. Poslední dobou se sci-fi stává mým oblíbeným žánrem. 85%

Paralelní světy (2012)

Nikdy jsem moc neholdoval sci-fi žánru, ale poslední dobou co film, to perla. Dost zajímavý sledovat paralelní svět z obou úhlu pohledu. Zajímavý námět. Co se týče děje, tak mohl být víc promakanej, delší dialogy mezi Adamem a Evou. Malý spojler: Eva si mohla vzpomenout na Adama později a mohlo být na ději víc napínavosti. Konec spojleru. Každopádně film mě zaujal kord když se ve filmu objevil Timothy Spall alias Červíček z Harryho Pottera :-DD. Nezvyk vidět ho jako kladnou postavu. A ještě jedna malá vítka nebo spíše otázka, která by mě zajímala. Chápu, že se v paralelním světě jakýmsi vynálezem dá otočit a fungovat v tom druhém, ale nechápu, že tak nefungovala i oběhová soustava, když zemská přitažlivost fungovala na každého jinak. Tim chci říct, že když se otočím hlavou dolu, tak mi logicky nateče krev do dolní části těla. Ale to ž je takový detail, který jsem zpozoroval. 90% (4-5 hvězd)

Tajemná řeka (2003)

Klasická kriminálka s kapkou napínavosti. 60%

Trojí hranice (2019)

Po dlouhy dobe skvelej film. Od zacatku az do konce. Plno akce a promyslenej plan. Konec bych dokoncil, tak jak tomu film napovida, jinak parada 95%

Slunovrat (2019)

Masakr film. Na jednu stranu nevim co si mam ontom filmu myslet. Na druhou stranu jsem byl zralej z kina na odvoz do Bohnic. Jako takovejhle psycho film jsem jeste v zivote nevidel. Kdyz si pomalu ale srovnavam vsechno dohromady, tak minto dava smysl. Dost zajimavy. 80%. Chvilkama jsem se chtel strasne smat a chvilkama jsem mel hubu otevrenou a absolutne jsem nechapal. Stoji za to videt. 83%

Černobyl (2019) (seriál)

Masakr. Nemam slov. Hodne dobre natoceny, az si clovek mysli, ze to nataceli primo tam.

Máma (2019)

Na rozjezd dobry, konec aboslutni fraška

Syn temnoty (2019)

Nic světovýho, zprvu celkem slušný nájezd, ale pak obyčejný nic moc zajímavý a prokouknutelný děj, i když konec zajímavý - možná otevřený. Kdyby byla dvojka, možná by mohla být nápravou.

A Prayer Before Dawn (2017)

Skvělý priběh o thaiskem boxu. Pul filmu zamereny na thaiske vezeni a pul filmu o boji. 94%