Paralelní světy (2012)

Nikdy jsem moc neholdoval sci-fi žánru, ale poslední dobou co film, to perla. Dost zajímavý sledovat paralelní svět z obou úhlu pohledu. Zajímavý námět. Co se týče děje, tak mohl být víc promakanej, delší dialogy mezi Adamem a Evou. Malý spojler: Eva si mohla vzpomenout na Adama později a mohlo být na ději víc napínavosti. Konec spojleru. Každopádně film mě zaujal kord když se ve filmu objevil Timothy Spall alias Červíček z Harryho Pottera :-DD. Nezvyk vidět ho jako kladnou postavu. A ještě jedna malá vítka nebo spíše otázka, která by mě zajímala. Chápu, že se v paralelním světě jakýmsi vynálezem dá otočit a fungovat v tom druhém, ale nechápu, že tak nefungovala i oběhová soustava, když zemská přitažlivost fungovala na každého jinak. Tim chci říct, že když se otočím hlavou dolu, tak mi logicky nateče krev do dolní části těla. Ale to ž je takový detail, který jsem zpozoroval. 90% (4-5 hvězd)

Trojí hranice (2019)

Po dlouhy dobe skvelej film. Od zacatku az do konce. Plno akce a promyslenej plan. Konec bych dokoncil, tak jak tomu film napovida, jinak parada 95%

Černobyl (2019) (seriál)

Masakr. Nemam slov. Hodne dobre natoceny, az si clovek mysli, ze to nataceli primo tam.

A Prayer Before Dawn (2017)

Skvělý priběh o thaiskem boxu. Pul filmu zamereny na thaiske vezeni a pul filmu o boji. 94%

My (2019)

Dlouho jsem se nezamyšlel nad filmem, co v sobě skrývá a na co odkazuje. Naprostá pecka Jordana Peeleho, ktery ma zatim jen 2 rezijni kousky a oba naprosto parádní. Je to takový nový druh hororu. S inovativni hororovou hudbou. Naprosto geniální příběh. Strašně rád bych spoileroval, ale podívejte se sami. 90%

Země zítřka (2015)

Očividně film nesklidil mnoho positivních ohlasů. Ale mě nadchnul nad očekávání. Sci-Fi téměř nesleduju a je pro mě více méně nezajímavým žánrem. Pokud nejde o vyložený klasiky. Kdyby nebylo zajímavé traileru, zřejmě bych si nevšiml ani názvu filmu. Taková moje zajímavost - jednou jsem videl ukázku z filmu a strašně mě ten film zajímal snad hodinu ho hledal a neúspěšně a nedávno jsem projížděl televizní kanály a tuším, že na HBO jsem zahledl scénu, jež byla součástí traileru. Asi někdo prostě chtěl, abych tenhle (pro mě vyloženě) TRHÁK!! viděl. Když to shrnu - efekty naprostá pecka (malý spoiler - rozpulení Eiffelovy věže apod) pastva pro oči. Příběh úchvatný, koncem až dojemný. Naprostý top herecký výkon hlavní aktérky (Britt Robertson) ani George Clooney nezklamal. Film mě bavil od začátku do konce. Skvělý příběh, skvělý scény,skvělý efekty, skvělá kamera a střihy a musim uznat, že i né špatný dabing vyjíměčně. Rozhodně doporučuji! 90%

Taxi 121 (2016)

Za posledni cca pul rok nejlepsi film, ktery jsem videl. Tento pripad me zajima od ranneho pocatku a film mi nemohl uniknout. Od stredu filmu napeti az do konce. Vzijete se do pribehu. Ja mel uplny krece napetim v brise a po skonceni filmu jsem ziral na platno. Veliky ocekavani jsem mel uz pred filmem a potvrdilo se. Leckdo rekne, ze je to prehnana sracka, ale mne se hodne libil. Typy takovyhleho filmu ja proste miluji. 95%

Nemocnice Motol (2016) (pořad)

Kazdy doktor, chirurg je pro me frajer. Takove zakroky jaky jsou doktori schopny delat, to je neuveritelne. Pro me naprosto spanelska vesnice. To bych dokazal spis slozit auto, i kdyz i v to to oboru jsem naprosty analfabet. Jsou to borci, desni technologie se rozviji vic a vic a nasi lekari jsou jeny z nejlepsich na svete a v tomto poradu date za pravdu !

Seal Team 6: Dopadení Usámy bin Ládina (2012) (TV film)

Co se týče příběhu, tak vynikající spracování. Mělo to děj z pohledu vojáka. Líbili se mi ty scény na přípravu a trenink zabití Bina Ldyna. Jen malinko se mohla doladit ta výstroj vojáků. A závěr mohl být víc do detailů. Ale něják mi to nakonec nevadí, závěrečná lehce dojemná skladba vítězná byl povedená. Filmu určitě konkuruje film Zero dark thirty, který vyšel o chvilku pozdějc. Rozhodně ho budu chtít zhlédnout a porovnat, ale Code name: Geronimo splnilo mé očekávání. Takže 90%

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Nejlepší díl z celý série! Myslim, že i ti, kteří Twilight považují za teenagerskou sr*čk*, tak tento díl dokážou pozitivně ohodnotit.! Chystá se velkolepý souboj "Titánů" .Měl jsem až husí kůži na konci filmu, konec mě prostě dostal ze všeho nejvíc. Hlavně závěrečná skladba od "Christina Perri - For a thousand years". Díky za tuto sérii. Přinesla mi 3 suprový herce, se kterýma jsem shlídnul parádní filmy - né jen Twilight. 98%