Samotáři (2000)

Jeden z těch top českých klasik. Trochu bláznovina, ale koukatelná. Hodně zaujala. Film k zamyšlení. 80%

Taxi, taxi (2000)

Vyborna bombovka Samyho Naceri, fakt super filmecek, co se mi libil hodne moc!

Ten nejlepší (2000)

No co k tomu mám napsat... Snad jen, že to byl další životopisný film, který popisuje, "co člověk neudělá pro svou práci" Robert De Niro zde hrál nejprve zlého, ale později hodného, což bylo fantastický. Robert De Niro zde opět dokázal, že patří mezi absolutní jedničky světové filmařiny!. Cuba Gooding Jr jako hlavní postava mě taky ohromila už jen proto, že to je znamí herec a opravdu hodně dobrý! A tady to potvrdil. Já opravdu k tomuto filmu nemám nic jinýho co dodat, než-li ríct, že to byl FANTASTICK FILM! 100%

Cestománie (1999) (seriál)

Nadherny dokument, kterej vas provede vsemi zemi a vsim moznym a hodne se dozvite a to se mi moc libi :¨)

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Tenhle film mam rad. Presne to se mi libi komedie s romantikou to ma neco do sebe :)... hlavne svou roli zahral uplne bombasticky Heath Ledger R.I.P Heathe :(

Modrý blesk (1999)

Martin Lawrence patři do mí topky uz jeno z duvodu , že natočili s nim tento film! miluju tenhle film!

Muž na Měsíci (1999)

Menim hodnoceni na plny pocet! Opravdu si to zaslouzi. Miloš Forman je vidět , že umí natacet filmy, ktery se mu fakt darej v zahranici!! jen tak dál:)