O.C. (2003) (seriál)

můj jeden z nejoblíbenějších serialu:)) Vždy jsem se na něj těšil ...Jako menší jsem to sledoval a nemohl mi ujít ani jeden díl!.. Prostě genialita ! Benjamin McKenzie,Rachel Bilson,Mischa Barton a Adam Brody absolutně nejlepší herci ze seriálu, ale jinak tam hráli ostatní herci taky dobře! :) .. Ten seriál prostě miluju!

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Mně se tento díl osobně opravdu moc líbil :D:D:D:D:D:...opravdu jsem se opet nasmal :D:D:D ..opravdu pecka film! Doporučuji shlédnout.... Většina lidí si asi myslí, že trilogie stačí, ale napříkladu u Šreka by se nezkazil ani ten pátý díl , kdyby byl :((

Kopačky (2008)

Vyborná komedie :D... a jinak celkově výborne jilm, obzvlášť, když tam hraje má oblíbená herečka:))

Kniha přežití (2010)

Nejprve jsem si myslel, že to bude hovadina, ale po 10 minutach filmu jsem si přál, aby tenhle film byl hodně moc dlouhej, patří mezi mí nejoblíbenější:)))

Pan Rosnička (2005)

Nicolas Cage je výbornym hercem, ale tady mu to zrovna moc nesedlo, ten film byl o ničem...3 hvězdy jen za Nicolase Cage

Milý Johne (2010)

Úžasný film, dost napínavý se skvelym dějem. 100%

Alenka v říši divů (2010)

Opravdu super, pěkná, nádherna pohádka, no co dodat, Tim Burton opět nezklamal :))))

Kult hákového kříže (1998)

je to muj skoro nejoblibenejsi film na svete, proste nadhera..Film o rasizmu, co vám prozradí jak to funguje v americe, proč je tam rasizmus, jak se lidi chovaj atd... fakt se mi moc líbil, protože mi ukazal jak to tam chodí, že zabít člověka je na dením pořádku to neni moc normalní... nejsem rasista, ale lidem s černou pletí jsem opravdu nefandil! Takže si to jasně zaslouží 5 hvězd. Nemam k tomu žádne vítky jen ten konec mohl byt jinej :-(((, ale uz je to život ...

Cesta (2009)

Hodně smutný film, ale líbil se mi.