Raubíř Ralf a internet (2018)

Škoda, jednička byla příjemným nostalgickým překvapením. Dvojka je meta až to bolí.

Pasažéři (2016)

První třetina je OK. Pratt je fajn a zvládá to levou zadní sám v pohodě. Ale jakmile se probudí Morpheus jde to do sraček a následuje jedno clishé za druhým. "There is a reason we woke up" - selfish bastard

Konečně doma (2015)

Celkem příjmná podívaná pro děti. Jediné co mi vadilo byl až moc předvídatelný příběh. Po úvodních 10 minutách jsem ho měl přečtenej i se všemi jeho zvraty. To co bylo top notch byl voiceacting, Jim a Rihanna byli skvělí a doufám, že tohle není jejich poslední animák.

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014)

Walter MItty 2.0- stronger better faster. Nechápu jak kamerama Kobry a režisér Hanny Fontány mohli vykouzlit něco, na co se tak hezky kouká. Pegg boží jako vždy a Pike sexi jak hrom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lucy (2014) odpad!

Zajímalo by mě na čem Luc ujížděl při psaní scénáře. Asi na nějakym dobrym matroši, protože takovýhle blití jenž vylezlo z Lucy jsem dlouho neviděl. Bída a hnus, ani Johy se nijak extra nepředvedla, 10 minut na začátku fňuká a po zbytek filmu nasadila stejnej xicht "bez emocí/citů". MEH

Neutečeš (2014)

Můžou být rádi, že TO nejezdí v káře... A teď vážně. Skvělá žánrovka s padnoucí hudbou bez žádných zbytečných lekaček. Co víc si přát? Snad jen více Maiky :3

Dočasný domov (2013)

MIluju indie film a Short Term 12 patří do té kategorie, které nemám co vytknout. Sympatičtí herci (překvapivě i dětští herci mě neiritovali) + boží kamera se soundtrackem napomohli tomu aby mé oči nezůstali suché.

Hemlock Grove (2013) (seriál) odpad!

Hrůza. nuda k uzoufání, Po 3. díle kočím.

Jen Bůh odpouští (2013)

Chtěl jsem odejít ze sálu.... což se mi u žádného filmu prozatím nestalo. Ale jedna hvězdička za Goslinga <3 <3 <3