Ledově ostří (2007)

Komedie se zaběhnutým schématem, naštěstí s vkusně vybranou dvojicí hrdinů (už jenom, když vidím ty xichty, tak se směju...) a několika hláškami, které mě opravdu dostaly... ("to není hřeben, to je Verticoli, vyroben ručně z ilegální velrybí kosti...") 75% za pár příjemně strávených večerů.

The Collector (2009)

Nic tak zvráceného jsem dlouho neviděl. V žiletkách a podobných věcech se nevyžívám, ale tak budiš... bohužel tolik nelogiky plus nesmyslný konec celkový dojem srazil do kolen. Jedna * za atmosféru, druhá za to, co musel hlavní hrdina všechno vydržet.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Silně návykový retrospektivně laděný seriál, ve kterém se otec snaží svým ratolestem (pro ně až příliš) detailně objasnit, jak poznal jejich matku. Mnohdy mně nedělalo problém zhlédnout celou sérii najednou. Po čase sice divák už předem odhadne, jak se jednotlivé postavy zachovají, ale vůbec to neubírá na zábavě. Řada hlášek ze seriálu již stihla vstoupit do historie (Suit up!) a pro mnohé, včetně mně, se stala postava Barneyho Stinsona srdcovou záležitostí. ***** za spoustu příjemně strávených chvil.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Vynikající dokumentární seriál. Opravdu Beara obdivuju a věřím, že kdyby se v podobných situacích skutečně vyskytl, tak se z toho vylíže. Některé věci jako např. jeho "strava" by mohla být pro slabší povahy opravdu silné kafe, ale tak jako demonstrace extrémní situace to účel splňuje. Ačkoliv nevěřím, že se sám někdy objevím třeba na pustém ostrově na Sumatře, určitě je zajímavé se dozvědět spoustu vécí o zdejší fauně, podnebí, apod.