Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 3 body
irelevant25
Frantisek Pastorek
Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Velká Británie
Japonsko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sword Art Online
(2012)
Fullmetal Alchemist: Bratrství
(2009)
Bleach
(2004)
Kiseidžú: Sei no kakuricu
(2014)
Fullmetal Alchemist
(2003)
Dr. House
(2004)
Teorie velkého třesku
(2007)
Dva a půl chlapa
(2003)
Simpsonovi
(1989)
Hra o trůny
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
issoumaila
Lucasosum
Lila000
fialka7
Agradable
Časové pásmo bylo změněno