Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Docela vtipná magořina když není co dělat tak tento pořad je docela slušná vata na nudu.

Blesk (2011)

Filmová vata na sobotní večer když člověk nemá co v plánu, jednoduchý film od kterého jsem nic neočekával s výborným magorem v podáni Aidana Gillena a drsný Jason Statham jako detektiv je už takový jeho standard.

Klapzubova XI. (1938)

Jó mít v bráně Theodora Pištěka dnes v repre to by Péťa koukal no ale teď vážně Klabzubová jedenáctka je fajn filmeček ale některé scény jsou parodii sebe sama, to si raději dám svijanskou jedenáctku.

Policie Hamburk (2007) (seriál)

Ruku na srdce né vždy co stvoří naší sousedé za kopečky v seriálech na téma policie musí být okamžitě odpad, proti sci-fi Kobra 11 kde auta stráví ve vzduchu více než letadla armád rozvojových zemí se jedná o příběhy lidí a jejich běžných starostí.

Neříkej mi majore! (1981)

Tento dětský film nepatří k nejlepším ale co bych za to dal kdyby vznikali takové filmy pro děti dnes kdy se netočí buď vůbec prý že není o ně zájem a to jsou jenom jak všichni vědí jen keci a nebo draze kupuje zahraniční produkce, zápletka je jednoduchá kluk příjde na spiknutí jak jinak ze západu a nakonec má pravdu, ano je to poplatné tehdejší době ale tak to prostě bylo a já se tomu můžu jedině usmát.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Novácký seriál na který se dá dívat? ano to je Kriminálka Anděl, příjemní herci hlavně Marek Taclík ten nezklame nikdy.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Fajn animák který asi viděl každý kdo se koukal v té době na TV ale pro mě to byl a je jen fajn seriál nic více a když začal mluvit Zip byl tomu konec.

Alexander Veliký (2004)

Alexander Veliký Olivera Stonea má pár výborných momentu ale nemůžu se zbavit pocitu že Stone chtěl natočit za každou cenu svůj pohled na historické události a hlavně ala Hollywood, Colin Farrel jako Alexander znovu přesvědčil že má talent zahrát cokoli ale nic nemění na tom že film o obdivovaném Hitlerovy své doby nepřinesl nic nového. 60%

Labakan (1956)

Pohádka bez pohádkového hávu ale spíše moralita o tom važ si toho co máš.

John Q. (2002)

Naivní kalkul jak vymáčknout z diváka emoce ale výborně zahraný, co nás vždy láka na tom že někdo kdo je prakticky terorista a my mu držíme palce to je trochu šílené, ale to je přeci Hollywood ne?