Boj o Jeruzalém (2006)

Po filmové a herecké stránce to zas tak úplná sláva není, kvalitativně film spíše připomíná dokumentární adaptaci. Po obsahové stránce nicméně je film dokonalej a vede k zamyšlení nad tím jak se to vlastně při vzniku Izraelského státu všechno stalo a že za něčím takovým opravdu musí stát Bůh, protože za vznikem tohoto státu stálo tolik neskutečných náhod, že to prostě náhody být nemohou... Takže za mně lepší tři hvězdy xD

Nespoutaný Django (2012)

Z mého pohledu dokonale zvladnutý film od scénáře až po vizuál... Co dodat, když se smíchá vše nejlepší z předchozích Tarantinovek dohromady a celé se to ještě zařadí do mého oblíbeného westernového žánru xDDD

Skyfall (2012)

Dle mého názoru je Skyfall jednou z nejpovedenějších Bondovek vůbec... Film je šikovně rozdělene na dvě půlky, kde ta první nabízí klasickou Bondovku se vším všudy a ta druhá přináší zajimavý příběh, dobře zvládnuté postavy i jejich charakteristiky a i na film tohoto typu velmi efektní a zajímavý závěr. Film mě osobně zaujal hned od úvodních titulek (kdybych měl hledat zajímavější a poutavější úvodní titulky tak bych hledal jen opravdu horko těžko xD). Moc se mi líbila postava agenta 007, kterou Daniel Craig zvládl opravdu velmi, velmi dobře. Postava záporného hrdiny je tak trochu mixem Batmanovského Jokera a doktora Hannibala, ale i přes to je velmi charizmatická a myslím že také povedená. Film má dobrý spád po celou dobu stopáže... a alespoň já jsem ho hltal od titulek až do titulek xDDD. A co si vůbec budeme řikat když nám Bond nastartoval klasického Astona z dob prvních bondovek a zazněla typická hudba, tak jsem musel zamáčknout nostalgickou slzu :-) Za mě povedená stoprocentní Bondovka jak má být... (viděl v kině 100%)

Temný rytíř povstal (2012)

Každý díl je tak odlišný a přitom je cosi stejně spojuje. Teď když můžeme trilogii hodnotit jako celek, tak bych dokonce řekl, že každý jednotlivý díl přidává na dokonalosti těm ostatním a že i přes to, že by se jednotlivé díly mohli zdát až téměř jako jednotlivé filmy, tvoří dohromady jeden neskutečně povedený celek. Myslím, že Christopher Nolan přinesl do komiksového, žánru něco úplně nového... Už se těším, až vyjde celá trilogie v nějaké pěkné edici na DVD, abych ji mohl na jeden nádech prožít znovu...Dle mého názoru vynikající završení doposud nejlepší komiksové série (viděl v kině 100%)

Prometheus (2012)

Film mě zaujal od samého začátku. Kvalitní a napínavé sci-fi ve kterém je úplná absence odlehčených scén tu už hezkou dobu nebylo. Noomi Rapace coby hlavní hrdinka a tak trochu náhrada Ripleyové svou roli zvládla velice dobře a po herecké stránce ji zde velice kvalitně sekundují Michael Fassbender a Charlize Theron. Po vizuální stránce je film také velice vydařený a napětí si drží od začátku do koncce. Mě osobně, jakožto sci-fi fandovi se film velice líbil a až na pár scén v závěru mu nemám až tak moc co vytknout. Velmi vydařená Sci-Fi / Thriller podívaná (viděl v kine 2D: 91%)

Frajer Luke (1967)

Tak tuhle klasiku nemůžu jinak než hodnotit pěti xD... Výborná atmosféra, výbornej Paul Newman, kterýmu role sympatickýho zloducha vyloženě seděj... Dokonalá filmová klasika ( 88%)

Prachy dělaj člověka (2006)

Nemůžu si pomoct, ale mě tendle film prostě bavil. Slušně zahráno od tří hlavních hrdinů, příjemná dávka vtipu i poměrně slušně zvládnuto technicky. Sice by se zde našli nějaké ty nedostatky, ale já jsem si cely film užil a pro mě splnil to co jsem od něj očekával.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

klasickej ,,béčkovej" seriál ...skoro čistá jedna hvězda xD ...ale druhou sem musel přidat protože Chuck Norris xD

Thor (2011)

Řekl bych, že se Thor může hrdně zařadit mezi ostatní komiksové filmy...Na komiksový film velmi slušné herecké výkony, zejména Chris Hemsworth coby představitel Thora svou roli zvládl velice přesvědčivě. Film je i po dějové stránce celkem vydařený (do konce až zhruba do posledních 20-ti minut filmu sem uvažoval i o 5 hvězdách), až na takový, dle mého názoru, ukvapený závěr...co Thor získá zpět svoje kladivo změní svůj charakter o 100%, jeho bratr, až do té doby nadějně se rozvíjející intrikující postava, se přetransformuje do jakéhosi ,,Béčkového" zloducha a o agentech FBI (nebo co to tam vlastne je) už ani nemluvim xD... No a pak ešte takovej nedostatek je klasicky naprosto příšernej českej dabing, ale za ten film nemůže, takže ho do hodnocení nijak nezahrnuju...spíš můj názor je, že v kinech prostě dabing nemá co dělat (kormě filmů zaměřenejch pro děti) a film zde má být v originálním znění ... Čistokrevný komiksák co potěší každého fandu tohoto žánru (viděl v kině 2D: 83%)