Nezvratný osud (2000)

No abych řekl pravdu, lehké zklamání. Nevím jestli sem čekal až moc a nebo to je tím, že jsem u tohoto filmu usínal. Nápad to špatný není, ale našlo se pár věcí co mi tam prostě neseděli. Například znamení na konvici, ten osud prostě mohl zabijet mnohem lépe a systém mohl klučina vymyslet také dokonaleji. 65%

Babel (2006)

Film jsem shlédl s napětím a rozhodně ne z donucení. Zajímavé čtyři (tři) příběhy, které se ovšem nijak zásadně nedoplňovali, což je možná trochu škoda. Jedný v celku nezajímavý příběh byl ten Japonský, který si mě nijak výrazně nezískal ani přes svou tak trochu lehkou erotičnost. Celkově to špatné vůbec nebylo špatné a hvězdné obsazení neni na škodu nikdy. 80%

Český sen (2004)

Na české poměry a věk obou režiséru je to opravdu velký a zajímavý projekt o českém "moderním" stylu život. Na zajímavosti dodává také doba kdy byl dokument točen a to pul roku před vstupem do EU. Takže můžu jen říct, mě se to líbilo! Ovšem na trochu vyšší hodnocení tomu schází trochu lepší dokumentární pojetí a trochu více zajímavá první půlka. 80%