Máj (2008)

Davam dve hlavne za Mateje a hudbu. Pribeh je jalovy a bez znalosti predlohy ne zcela pochopitelny. Kamera taky zklamala, aspon tu bych cekala na urovni. Zabery mraku nebo poprsi ji vsak rozhodne nenabizi. Chudak Macha.

Mr. Johnson (2008)

Zacatek byl celkem fajn, vtipna zamena a jeste vtipnejsi dorozumivani anglictina/cestina. Ale pak uz to slo dost z kopce, pocinaje slizkym Nickem Mancusem, hysterickou Luckou Vondrackovou a dementnim Hynkem Cermakem konce.

Můj báječný rozvod (2008) (divadelní záznam)

Vynikajici Eliska Balzerova, ktera sama zvladla prehrsle postav a kostymu bez jedineho zavahani, klobouk dolu!

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Kdyz na jednom filmu pracuje deset reziseru, vznikne z toho nesouroda slatanina bez hlavy a paty, ze ktere pochopite jen to, ze je New York mestem spousty narodnosti, vyznani a zkazenosti vseho druhu (coz vi kazdy i bez filmu). Po tomhle bych nemela ani nejmensi chut tam jet. Z vetsiny pribehu jsem vubec nepoznala, co tim chtel basnik rici, libila se mi jen cast s prijemnymi a vtipnymi stariky a story o roztomilem Antonovi Yelchinovi, zbytek sel uplne mimo me.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Pripomenuti starych hlasek by nemuselo byt spatne, kdyby bylo jen obcasne... naplnit tim pulku scenare je opravdu prusvih. Evidentne byli tvurci v koncich, protoze zbyle dialogy se nedaji poslouchat uz vubec. A co hur - vsichni za tech 25 let zapomneli hrat! Je pravda, ze v tak nulovem pribehu nemeli moc co, ale tvarit se jako po lobotomii je i v tomto pripade neodpustitelne. Jedna hvezda je za obdiv ke vsem, co se sli do tohohle paskvilu dobrovolne ztrapnit.

Uprostřed nicoty (2008)

Eva Amurri mi svyma vypoulenyma ocima lezla na nervy a ani nemam pocit, ze by podedila mamincin herecky talent. Ale nastesti mi vsechno vynahradil Anton Yelchin, kluk tak talentovany, az to bere dech. Byl zase tak sladce bezbranny, ze ve mne spustily vsechny ochranitelske pudy, a mel tak nevinoucky kukuc, ze i prodavani travy se zdalo uplne v poradku :).

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Po katastrofalnim hodnoceni jsem cekala nejakou prisernost, kterou ani nedokoukam, ale kupodivu me to celkem chytlo. Sestava znamych tvari vcelku podarena, pribeh usel, jedine, co me vytacelo, byla priserna hudba, fuj tajbl! A pobavilo me par nepodarenych strihu :).

96 hodin (2008)

Opravdu povedeny akcnak se skvelym Neesonem, ktereho jsem konecne videla v trochu drsnejsi podobe. Jako profik s chladnym uvazovanim i v tech nejvypjatejsich situacich byl naprosto presvedcivy a okouzlujici. Verila jsem mu i vsechny ty rany pesti, ackoli cely film byl jinak unreal. Proste me to bavilo a potesila me i zenska cast osazenstva - Maggie Grace (kterou jsem dosud znala jen ze serialu Lost) a Famke Janssen (kterou zboznuju ve vsech X-Menech).

Andělé a panny (2007)

Tohle je tak pitomoucke, az je to vtipne. A Hayden Christensen je vazne k nakousnuti! Mezi nim a Mischou Barton to neuveritelne jiskrilo, takze jsem to uspesne dokoukala. Ovsem jinak je to spis slaboduchy namet na pornac :).