Deník slabocha (2010)

Příjemný dětský film, který jsem shlídla se sestrou, popravdě dvojka je ale lepší a na dětskou komedii bych jí dala čtyři hvězdičky.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Nad počtem hvězdiček jsem dlouho přemýšlela. Styl natočení byl zvláštní a určitým způsobem se mi líbil, ale na druhé straně při závěrečných titulkách jsem netušila, co přesně režiséři chtěli snímkem říct. Nakonec jsem se rozhodla hodnotit pomocí podobných snímků. New Yorku, miluji tě je lepší než Na sv. valentýna, ale líbil se mi míň než láska nebeská. Tudíž vyplývají tři hvězdičky.

Dámy v letech (2004)

Filmu něco chybělo, něco co vás donutí se na film dodívat ...

Green Lantern (2011)

Příjemný film, který už nepotřebuju vidět znovu. Klasický příběh superhrdiny, kdy pozemšťan zachrání vesmír vlastníma holýma rukama. Hlavní hrdina je sympaťák a částečně zachraňoval film. Děj filmu byl nezáživný, tak jsem aspoň strávila těch 105 minut koukáním na pěkného chlapa.

Cirque du Soleil: Corteo (2006) (divadelní záznam)

nejlepší byl borec skoro na konci ... s tím žebříkem, zaprvé se mi při jeho číslu zatajoval dech a zadruhé byl neuvěřitelným způsobem vtipný :-D ..kdyby byla nějaká soutěž v tancování, tak on by ji vyhrál :-D

Zdrojový kód (2011)

Chtěla jsem filmu udělit pět hvězdiček, ale konec všechno pokazil ... voják, který vlastně je umístěn do paměti (vzpomínek) jiného člověka přece nemůže ovlivnit budoucnost. .. pokud by někdo vytáhl z hlavy moji vzpomínku a umístnil do ní vědomí jiné osoby, tak co by ta osoba v ní udělala nemá vliv na součastnost, budoucnost ...škoda těch posledních pár minut, celé to zabil a udělal z filmu béčkový movie.

Sucker Punch (2011)

Snidera jako režiséra asi do smrti nepochopím (už u watchmen jsem měla problém), po ukončení filmu mi ucházela pointa filmu a vůbec smysl natočení. Ještě jsem brala, že dívka se dostala do blázince a představovala si, že je někde v "bordelu" ale představa na třetí (když brali potřebné věci na útěk a hlavní hrdinka si představovala boj s nacisty a s drakem apod.) byla dost už ujetá. A poslední mínus filmu - herecký výkon hlavní hrdinky shrnu dvěma slovy ... nic moc. Jediné plus suckeru byla akčnost a vizuální stránka filmu.

TRON: Legacy 3D (2010)

Vizuální stránka a hudební (zvukový) doprovod opravdu paráda, ... na pět hvězdiček, příběh není katastrofický, ALE ... pořád mi neleze do kebule, že data v síti si žijou takový vlastní život. Další háček - vždycky jsem myslela (teoreticky), že když mysl vstoupí do virtuálního světa, tak že tělo zůstane fyzicky tam, kde bylo. Tyhle dvě velké ale se mi motaly hlavou celou dobu a v konečném důsledku se pointa filmu ztrácí svůj účel, protože uživatel ji prostě nevěří.